Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
30.09.2020

ERASMUS+ InfoDay та презентація виставки світлин з програм ЄС у Дніпрі

Ти хочеш поїхати закордон за програмою навчання або стажування?
Не знаєш з чого почати й куди подавати заявку? Яку програму вибрати? 
Уже цієї середи відділи міжнародної академічної мобільності та проєктів НТУ “Дніпровська політехніка”
проводить ERASMUS+ InfoDay.

Долучайся 30 вересня об 11.00 до онлайн-трансляції заходу
на сторінці в Facebook: https://www.facebook.com/projects.nmu.org.ua/

У 2020 році завершується черговий семирічний цикл програм Erasmus+. Попереду – нові можливості та розширення напрямів. Українські громадські організації об’єдналися, щоб підбити підсумки й згадати роки Erasmus+ та Європейського корпусу солідарності в Україні. Під час презентації в Дніпрі заплановані виступи спікерів з досвідом участі в молодіжних проєктах Erasmus+, волонтерських ініціативах та студентській мобільності.

З 25 вересня по 4 жовтня можна відвідати фотовиставку в івент-центрі Дніпровської політехніки «CoLibry» (аудиторія 1/11). 
Виставка фотографій працює з 10.00 до 15.00.

Дніпро став одним із шести міст України, в якому інсталюють подорожуючу фотовиставку. До неї увійшли 40 світлин з проєктів Erasmus+ Молодь та Європейський корпус солідарності. Знімки обирали серед українських громадських організацій і молоді, яка брала участь у програмах Європейського Союзу.


Erasmus+ та Європейський корпус солідарності – це програми ЄС, завдяки яким, українська молодь разом з однолітками з усієї Європи може взяти участь у міжнародних обмінах, тренінгових курсах або поїхати волонтером за кордон.
Захід відбудеться з дотриманням усіх карантинних вимог.

Презентацію фотовиставки в Дніпрі організовує Інформаційний центр Erasmus+Молодь та Європейський корпус солідарності в Україні у партнерстві з НТУ “Дніпровська політехніка” та НКО “Розвиток та ініціатива”.

Info Centre for Erasmus+ Youth and European Solidarity Corps in Ukraine надає консультації та підтримку організаціям в Україні, сприяє поширенню кращих практик та налагодженню співпраці у реалізації проєктів в межах молодіжних програм ЄС. Він був створений ГО Center for Euroinitiatives за підтримки Ресурсного центру SALTO для країн Східної Європи та Кавказу (www.salto-youth.net).

До списку

© 2006-2022 Інформація про сайт