Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
22.11.2019

22 листопада відбудеться зустріч Героя України Володимира Жемчугова зі студентами Національного технічного університету " Дніпровська Політехніка "


22 листопада 2019 року в Національному технічному університеті "Дніпровська Політехніка" відбудеться зустріч з Героєм України Володимиром Жемчуговим в рамках проекту "Бранці Кремля"
Початок – о 11:20 год, ауд. 104,головний корпус (м.Дніпро, проспект Дмитра Яворницького,19).

Зустріч проходитиме у форматі «відкритого мікрофону» - кожен студент матиме змогу поставити питання і взяти участь у обговоренні. Під час заходу відбудеться презентація стрічки «Бранці Кремля», знятої на замовлення Міністерства інформаційної політики України.

Наприкінці зустрічі учасники отримають диски зі стрічкою та інші інформаційні матеріали- книги, брошури.

Володимир Жемчугов — учасник спротиву російській агресії. З травня 2014 року - організатор та активний учасник руху опору проти російської окупації на Луганщині. З 29 вересня 2015 року по 17 вересня 2016 року знаходився у полоні бойовиків так званої "ЛНР". У полон потрапив з важким пораненням внаслідок підриву на розтяжці. Активний учасник державних та волонтерських заходів в Україні та за кордоном, зокрема проводить військово-патріотичні лекції-бесіди зі студентами, школярами, курсантами, військовослужбовцями.

До списку

© 2006-2021 Інформація про сайт