Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
16.05.2018

Візит професора Загребського університету до НТУ «ДП»

З 15 до 20 травня 2018 р. у нашому університеті перебуватиме доктор технічних наук, професор Сибіла Бороєвич-Шоштарич – заступник декана факультету гірництва, геології та нафтової справи Загребського університету (Хорватія). 

Її візит проходить у рамках реалізації програми європейської мобільності Еразмус+. Окрім програми мобільності науковці нашого університету спільно із хорватськими колегами реалізують проект «ESEE Міжнародна гірнича школа у Дубровніку», що є складовою програми ЄС Горизонт 2020 (KIC сировинні матеріали). 

Ця Школа об'єднує міжнародних експертів у галузі сировинних матеріалів у Східній та Південно-Східній Європі. Тематичні семінари спрямовані на безпосередню передачу знань від відомих експертів до учасників, а також створення відкритого діалогу між студентами. Знання та навички, отримані на ESEE, спрямовано на підвищення конкурентоспроможності гірничих інженерів на ринку праці. Пані професор Сибіла Бороєвич-Шоштарич є головою консорціуму даного проекту.

У рамках візиту заплановано робочі зустрічі із керівництвом університету, науковцями, що займаються проблемами геології, гідрогеології, гірництва, екології та інших споріднених напрямів. 

Організатори приїзду пані професора Сибіли Бороєвич-Шоштарич запрошують студентів, аспірантів, молодих науковців та усіх зацікавлених на її відкриту лекцію із курсу: «Сировинна база: аналітичні методи та технології (Raw materials analytical methods and techniques)». Лекцію буде представлено англійською мовою 16 травня 2018 р. о 11-20 – 12-40, аудиторія 1/60


Роман Дичковський , керівник Національного
контактного пункту програми ЄС Горизонт 2020:
«Безпечна, чиста та ефективна енергетика»


До списку

© 2006-2021 Інформація про сайт