Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
21.02.2018

Віншування переможців щорічного конкурсу ім.О.Гончара

У середу, 21 лютого, о 13:00 у Центрі культури української мови ім.О.Гончара відбудеться Віншування переможців щорічного конкурсу ім.О.Гончара на сторінках щомісячника «Бористен».

Журнал «Бористен» багато років є творчою платформою для журналістів, письменників, поетів, науковців і критиків. Серед авторів також є й українці, які мешкають за кордоном, але своєю творчістю і благодійними справами завжди разом зі своїм народом. Тому на сторінках щомісячника «Бористен» протягом багатьох років триває насичений і цікавий культурний діалог. Щорічно серед робіт його авторів відзначають ті, що знайшли яскравий відгук у читачів. Ці люди отримують відзнаку конкурсу ім.Олеся Гончара

Відзнака імені Олеся Гончара була запроваджена Всеукраїнським щомісячником «Бористен» разом з Національним гірничим університетом (сьогодні - НТУ "Дніпровська політехніка") у 2003 році. Таким кроком редакція засвідчила повагу та шану до класика української літератури Олеся Терентійовича Гончара.

«Щорічна відзнака імені Олеся Гончара вже тривалий час є не просто вшануванням гідних особистостей, це ще й один особливий спосіб об’єднання тих, хто живе з Україною в серці незалежно від національності та громадянства», – зазначив незмінний шеф-редактор часопису «Бористен» Фідель Сухоніс.

Під час урочистого нагородження на вас чекає цікаве спілкування, чоловічий народний аматорський ансамбль НГУ «Обертон» та кобзар Валерій Харченко порадують виступами глядачів. Модератори імпрези шеф-редактор журналу «Бористен» Фідель Сухоніс та професор кафедри історії та політичної теорії НГУ Світлана Ігнатьєва. Зустріч відбудеться у Центрі культури української мови ім.О.Гончара

Почесні гості імпрези: Тетяна Перцова - ректор Дніпровської медичної академії; Єпископ Симеон – керуючий Дніпровською єпархією УПЦ КП; Юрій Скребець - заступник головного лікаря Дніпропетровської обласної лікарні імені Мечникова; Олег Василенко -почесний консул Бразилії в Україні.

Захід відбудеться у Центр культури української мови ім.О.Гончара

за адресою: НТУ "Дніпровська політехніка", проспект Дмитра Яворницького, 19)

Довідки за телефоном: (050) 340-28-27

Детальніше про конкурс за посиланням: https://www.facebook.com/events/380649042397185/


До списку

© 2006-2021 Інформація про сайт