Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
13.04.2017

Завдяки Уряду Німеччини у Дніпрі пройдуть безкоштовні мовні заняття для молоді

13 квітня 2017 року у коворкінгу «GEOhub» (Дніпро) відбудеться відкриття проекту безкоштовних мовних курсів «Молодь для молоді». Проект буде реалізований Громадською організацією «Європейська молодіжна спільнота» за фінансової підтримки проекту «Ініціативи інфраструктурної програми для України», що виконується компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, яка діє за дорученням Уряду Німеччини.


Основна мета проекту – це підвищення рівня мовних знань молоді шляхом проведення безкоштовних занять. Головні завдання, що поставлені у проекті:

· Надати можливість безкоштовного вивчення іноземних мов

· Залучити молодь до участі у молодіжних обмінах (написання аплікаційних заявок для участі у молодіжних міжнародних проектах, СV, мотиваційних листів)

· Отримання практичного досвіду викладання для вчителів-волонтерів

· Соціальна інклюзія молоді, що має статус ВПО (шляхом участі у процесі навчання з активістами м. Дніпра та області).


Протягом 3 місяців (квітень – червень) близько 60 студентів Вищих навчальних закладів Дніпра, які пройшли онлайн-відбір у березні, зможуть відвідувати заняття, що проходять на базі Державного ВНЗ «Національний гірничий університет» із 3 іноземних мов: англійської, польської, німецької. Викладачами є студенти, які вільно володіють згаданими вище мовами та мають бажання поділитися своїми знаннями з однолітками.

Дата і час проведення: 13.04.2017, 15:30 – 17:00

Місце проведення: Коворкінг GEOhub (Дніпро, пр. Д.Яворницького 17)

Учасники заходу:

· М.А.Богуславська, засновник проекту «Молодь для молоді»

· І.В.Шумік, представник Департаменту освіти та науки Дніпропетровської ОДА;

· Олександр Морозов, координатор проекту «Психосоціальна підтримка та робота з конфліктами», що виконується Німецькою федеральною компанією GIZ.

· Слухачі мовних курсів «Молодь для молоді»

· Викладачі-волонтери

Під час заходу буде презентовано проект та історію його створення, а також представлено його координаторів та волонтерів-викладачів.

Акредитація для журналістів: e-mail, телефон, назва

Довідка:

Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH підтримує уряд Німеччини в досягненні цілей у сфері міжнародного співробітництва заради сталого розвитку. Пріоритетними напрямами німецької співпраці з Україною є: демократія, громадянське суспільство, державне управління, децентралізація, енергетика та сталий економічний розвиток. Окрім пріоритетних напрямів німецька співпраця охоплює, зокрема, підтримку подолання кризових ситуацій на сході України, а також співробітництво у сфері запобігання ВІЛ/СНІД.


До списку

© 2006-2021 Інформація про сайт