Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
18.06.2013

Випускний бал в НГУ

Традицію проведення випускного балу закладено у Катеринославському вищому гірничому училищі на початку ХХ сторіччя. У 2005 році цю традицію відновлено та насичено новими сучасними елементами. Бал в НГУ, зазвичай, проходить за участю представників керівництва області та міста, роботодавців, наукових і освітянських партнерів, бізнесових структур й успішних випускників попередніх років.

Випускний бал проходить під егідою Асоціації випускників НГУ. До початку балу студенти кілька місяців навчаються класичним танцям у артиста балету Дніпропетровського академічного театру опери та балету Вадим Кащєєва. Акомпанемент танцюючим парам на балу забезпечує симфонічний оркестр оперного під керівництвом народного артиста України Володимира Гаркуші. Випускниці і випускники гірничого танцюють урочистий вальс, запальне танго, іронічну польку, грайливу мазурку…

Мета балу не лише прекрасні танці, а й відзначення кращих з кращих – у номінаціях: «За активну життєву позицію» й «За палке стремління до знань». Відмінники отримують цінні подарунки й від спонсорів. Наприкінці свята обирають Короля і Королеву балу.

Цього року урочистий дев’ятий випускний бал відбудеться 21 червня о 20.00. Випускники гірничого танцюватимуть нестримне танго, мазурку, польку, менует, віденський вальс і, звичайно, феєричний королівський вальс. Вхід за запрошеннями.


До списку

© 2006-2021 Інформація про сайт