Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
23.04.2016

Чемпіонат України з естетичної гімнастики та Всеукраїнський турнір естетичної гімнастики «Крила перемоги»

Згідно з календарем українських змагань під керівництвом Федерації естетичної гімнастики України та Федерації естетичної гімнастики Дніпропетровської області 22-24 квітня 2016 року у місті Дніпропетровську на базі Національного гірничого університету (пр. Д. Яворницького, буд.19) проводиться - Чемпіонат України з естетичної гімнастики та Всеукраїнський турнір естетичної гімнастики «Крила перемоги». В даних змаганнях приймають участь більш ніж 360 спортсменок різних вікових категоріях (4-6 років, 6-8 років, 8-10 років, 10-12 років, 12-14 років, 14-16 років та 16 років і старше) з 44 команд, від наступних міст Україні: Дніпропетровськ, Дніпродзержинськ, Запоріжжя, Харків, Київ, Вінниця, Черкаси, Одеса, Суми.

Головний суддя та організатор змагань – президент Федерації естетичної гімнастики Дніпропетровської області Кидонь Вікторія Володимирівна. Президент Федерації естетичної гімнастики України – Споришев Василь Васильович.

На сьогоднішній день в суспільстві існує проблема фізичного розвитку молоді. Впливу соціуму і урбанізація міст веде до зниження здоров'я молодого населення. У молоді з раннього віку спостерігаються порушення постави, рівноваги при русі (хода) і патологічні зміни органів внаслідок гіподинамії.

Найкращим засобом фізичної культури для дівчат є естетична гімнастика, так як унікальність програми підготовки в цьому виді спорту спрямована на людей будь-якого віку та фізичної підготовленості. Це новий вид гімнастики який має багато переваг та створений для зміцнення здоров'я дівчат.

Не зважаючи на те, що естетична гімнастика є нововведенням у світі спорту, її внесено до офіційного переліку пріоритетних неолімпійських видів спорту. Естетична гімнастика суто жіночий вид спорту… Експресія та пластика, краса і грація – це основні риси Красуні спорту.

На Дніпропетровщині естетична гімнастика почала свій шлях у 2004 році та на цей час вже можна казати - має свою історію складену із чи малих перемог – призові місця у Чемпіонатах та Кубках України; участь у міжнародних змаганнях - Чемпіонатах Європи та Світу етапах Кубку Світу (збірна команда Майстрів спорту Дніпропетровської області двічі результативне представляла Україну у Чемпіонатах світу у 2011 та 2014 роках, у лютому 2016 року команда кандидатів в майстри спорту здобула місце у фіналі Чемпіонату Європи, який проходив в естонському місті Тарту).

Також, на сьогодні понад 100 спортсменок входять до складу збірної нашої області з естетичної гімнастики; 50 кандидатів у майстри спорту; підготовлено більше ніж 25 майстрів спорту України, які входять до складу збірної України з естетичної гімнастики та представляють її на Чемпіонатах Європи та Світу

Додаткова інформація:

Місце проведення змагань – спортивний комплекс НГУ, м. Дніпропетровськ, пр. К.Маркса, буд.19.

23 квітня: 9.00-12.00 – попередні тренування команд, 13.00-13.30 – парад-відкриття, 14.00-18.00 – попередні змагання;

24 квітня: з 9.30-13.30 – фінальні змагання, 14.00 - парад закриття та нагородження учасниць змагань.


До списку

© 2006-2021 Інформація про сайт