Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
06.04.2016

Семінар на тему: "Вектори інноваційного розвитку будівельної галузі за допомогою BIM технологій"

Запрошуємо відвідати семінар на тему: "Вектори інноваційного розвитку будівельної галузі за допомогою BIM технологій". Рішення з Німеччини для всіх учасників будівельного процесу - проектувальників, замовників, підрядників, заводів ЗБК.

Час проведення: 06 квітня 2016 р., 14:00

Місце проведення: м Дніпропетровськ, пр. Дмитра Яворницького, 19, Національний гірничий університет, 1.корп., 1 пов., 19 ауд.

Інформація про захід: Семінар ставить за мету продемонструвати ефективність застосування сучасних BIM технологій від Nemetschek Group (Німеччина), взаємозв'язок між усіма розділами і учасниками процесів будівництва і проектування, а також, як весь будівельний процес економить час і кошти всіх його учасників.

Компанія Allbau Software GmbH, Берлін, генеральний партнер Nemetschek Group в Україні та країнах СНД з радістю представляє локалізовані BIMрішення з Німеччини, включаючи проектування, будівництво і виробництва ЗБК.

Аllplan - це:

Наскрізне проектування - одночасна робота фахівців над проектом в єдиному середовищі. Мінімізація зусиль при внесенні змін до проекту. Прискорення роботи, наприклад, конструктора ЯЖ – в 3-4 рази.

Контроль вартості будівництва за кресленнями - безпомилковий розрахунок кошторисних обсягів з моделі за нормами СНД на різних стадіях проектування, передача цих даних в кошторисні системи. Календарне планування, візуалізація плану робіт і контроль виконання на ВIМ моделі.

Контроль ВIМ моделі в експертній системі Аllcheck. Автоматизована перевірка, аналіз та контроль якості інформаційних моделей, а також часткове їх виправлення, згідно заданим правилам.

Хмарна платформа інтеграції всіх учасників проекту ВIМ +. Взаємодія замовника, підрядника, експерта, постачальника в хмарі.

Проектування збірних ЖБ виробів під індивідуальну архітектуру в Аllplan Precast. Поділ моделі будівлі на вироби. Передача даних управління на заводи ККД / ЖБК для випуску збірних ЖБ конструкцій для модифікованих серій або унікальних споруд.


До списку

© 2006-2021 Інформація про сайт