Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
08.02.2016

«Дні студентського самоврядування в НГУ – європейський вибір»

7-9 лютого до Національного гірничого університету завітають студенти Вроцлавського політехнічного університету задля обговорення питань відмінностей роботи органів студентського самоврядування України та Польщі і встановлення контактів з представниками студентства та адміністрації НГУ в цілях обміну досвідом, а також підвищення професійної і соціальної мобільності студентів.

В рамках програми візиту 8 лютого о 10:00 в аудиторії 1/83 відбудеться вступна робоча зустріч з керівництвом НГУ та лідерами студентського самоврядування, де будуть закладені основні засади подальшої роботи.

О 13:00 усі студенти, викладачі та гості Гірничого запрошуються до Актової зали НГУ (2 корпус), де буде проведена презентація структури самоврядування студентів Вроцлавської політехніки та Національного гірничого університету, обговорені основні відмінності та встановлені шляхи покращення дії органів самоврядування Дніпропетровська в цілому.

9 лютого студенти з обох сторін підіб'ють підсумки візиту та встановлять план дії щодо міжнародного співробітництва студентських самоврядних структур Вроцлавського політехнічного університету та Національного гірничого університету. Захід відбудеться о 10:00 в аудиторії 1/83.

Склад польської делегації:

- Лаура Довнар-Запольська (Laura Downar-Zapolska), студентка факультету гірництва і геоінжинерії ВПУ, член студентської ради;

- Бартош Борецкі (Bartosz Borecki), студент електричного факультету,член студентської ради;

- Пьотр Дисевіч (Piotr Dysewicz), студент електричного факультету, член студентської ради;

- Адам Козловські (Adam Kozłowski), студент електричного факультету,член студентської ради.


До списку

© 2006-2021 Інформація про сайт