Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
11.12.2015

Презентація культурологічного фільму "Музи Дніпра"

11 грудня 2015 р. о 15-00 Дніпропетровський міський телевізійний театр (вул. Рогальова, 9) запрошує на прем’єру документального фільму «Музи Дніпра» (виробництво Дніпропетровський Телетеатр, 2015 р., трив. 35 хв.). У стрічці, серед іншого, використані відеоматеріали з архіву відеостудії "Юність" Національного гірничого університету.


Новий фільм Телетеатру розповість глядачеві про культурне життя та традиції Катеринослава та сучасного Дніпропетровська. Про видатних літераторів, акторів, художників, вчених, архітекторів, які мешкали, працювали та гостювали у місті. Всі вони зробили свій особистий внесок в життя та залишили яскраві спогади про себе в історії міста на Дніпрі.

Фільм дає відповіді на багато цікавих питань. Які культурні події відбувалися у місті протягом ХІХ століття? Яким був перший театр Катеринослава? Які п’єси ставили на театральних сценах і хто був найулюбленішим з акторів? Чим займалися мешканці Катеринослава у вільний час, де відпочивали, чим цікавилися, де отримували останні новини та плітки? Також у фільмі мова йде про бурхливий та нестримний початок у Катеринославі ХХ століття. У місті, яке вже придбало нове ім’я – Дніпропетровськ, відкриваються нові театри, клуби, концертні зали, телевізійна студія. І ось, вже ХХІ століття. У сучасному Дніпропетровську культурне життя дуже насичене. І кожного дня місто-мегаполіс ХХІ століття пропонує своїм мешканцям та гостям різноманітні культурні події.

Тел. для довідок: 789-82-81


До списку

© 2006-2021 Інформація про сайт