Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
02.12.2015

Національний гірничий університет і Технічний університет «Вроцлавська політехніка» активізують співпрацю

Національний гірничий університет і Технічний університет «Вроцлавська політехніка» активізують співпрацю

2 грудня 2015 року о 14.30 корп. 1, аудитор. 104 в НГУ відбудеться зустріч з ректором ТУ «Вроцлавська політехніка» (Польща) Тадеушем Вєнцковськи та деканами цього ВНЗ.

Національний гірничий університет і Технічний університет «Вроцлавська політехніка» єднає багаторічна співпраця. Тісні науково-дослідницькі контакти розвивають фахівці в галузі енергетики, економіки, йде активний обмін студентами.

На цьому тижні ректор Вроцлавської політехніки Тадеуш Вєнцковськи прибув до гірничого університету з робочим візитом разом з деканом електротехнічного факультету ТУ «Вроцлавська політехніка» Вальдемаром Ребізантом, а також деканом факультету геоінжинірингу, гірництва та геології ТУ «Вроцлавська політехніка» Войцехом Чензковським для обговорення подальшого співробітництва з провідним гірничим університетом Придніпров’я.

Під час п’ятиденного візиту польські гості детальніше ознайомляться з науково-освітніми напрямками Національного гірничого університету, зустрінуться з професорсько-викладацьким корпусом, студентами. Польські колеги особливо цікавляться Центром Українсько-Польської співпраці, який діє при НГУ вже чимало років. Крім того вони твідвідають провідні гірничо-енергетичні підприємства Павлограда. У програмі візиту урочиста церемонія – на засіданні вченої ради НГУ ректор Геннадій Півняк у присутності членів вченої ради вручить ректору Вроцлавської політехніки Тадеушу Вєнцковськи диплом почесного доктора Національного гірничого університету і відповідну мантію. Відбудеться цікаве спілкування польського ректора зі студентами українського університету.


До списку

© 2006-2021 Інформація про сайт