Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
27.05.2015

Презентація авторської книги-фотоальбому ректора НГУ академіка НАН України Геннадія Півняка «Шлях до себе...»

27 травня о 14:30 у Національному гірничому університеті ( кімн. 1/104, на 3-му поверсі) відбудеться презентація авторської книги-фотоальбому ректора НГУ академіка НАН України Геннадія Півняка «Шлях до себе…».


Художня фотозйомка – давнє хобі очільника найстарішого на Придніпров’ї вищого навчального закладу – Національного гірничого університету, академіка НАН України Геннадія Півняка. 

Ідея створити книгу-фотоальбом виникла після авторської виставки «Шлях до себе», яка проходила в науковій бібліотеці Національного гірничого університету. Ця непересічна мистецька подія Дніпропетровська стала відкриттям у сприйнятті творчої особистості визнаного у світі вченого, педагога, керівника.

До попередньої експозиції увійшла незначна частка фотографій. А відгук у душах відвідувачів виставки переконав, що й інші світлини заслуговують на свого глядача, бо художня фотографія – це скоріше поезія, це єдина мова, яку розуміють в усіх країнах світу. У книзі-фотоальбомі зібрані не тільки художні роботи з творчої колекції Геннадія Півняка, в ній – багато відгуків представників культурної сфери нашого міста, співробітників НГУ, журналістів і ще різних за професією шанувальників фотомистецтва. У шістнадцяти розділах, з поетичним супроводом представленеірізноманітні теми. Це і рідне місто, де сформувалася доля автора, починаючи зі студенського життя до академіка і ректора; це пейзажі морські, архітектурні дива різних краї світу, квіткове розмаїття землі. Помічати красиве, не проходити повз нього байдуже й дарувати людям все побачене, залюбленим у життя поглядом, є суттю характеру такої талановитої людини як Геннадій Григорович Півняк. Безперечно, ця книга-фотоальбом створює світлий і добрий настрій.


До списку

© 2006-2021 Інформація про сайт