Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
RSS

14.02.2013 Жаркі полудні Криму або "Готуй санчата влітку"
Новела

12.02.2013 2 лютого в Дніпропетровську на базі Національного гірничого університету відбувся Чемпіонат області серед студентів ВНЗ з карате (версія WKF та WKGF)
2 лютого в Дніпропетровську на базі Національного гірничого університету відбувся Чемпіонат області серед студентів ВНЗ з карате (версія WKF та WKGF).

26.11.2012 Чемпіон Європи зі скелелазіння навчається в НГУ (ВІДЕО)
Чемпіон зі скелелазіння навчається в НГУ (сюжет 9 каналу)

21.11.2012 Студента НГУ, чемпіона Європи зі скелелазіння нагородили почесною грамотою
Студент факультету інформаційних технологій Національного гірничого університету Володимир Зінченкопідкорив 10 метрову висотувсього за 4 секунди і став першим в історії чемпіоном Європи зі скелелазіння серед молоді.

16.11.2012 Найкращий скелелаз Європи навчається в НГУ
Володимир Зінченко, студент 3 курсу групи Акіт-10-1 факультету інформаційних технологій підкорив 10 метрову висоту всього за 4 секунди і став першим в історії чемпіоном Європи зі скелелазіння серед молоді.

07.09.2012 Молодий у 65+
Нещодавно у місті Каунас (Литва) відбувся Чемпіонат Європи з баскетболу серед ветеранів. Із 113-ти команд 22-ох країн світу відзначилась українська збірна у категорії 65 +. У запеклій боротьбі за перші місця вони здобули срібну медаль, поступившись лише сімома очками господарям Чемпіонату.

15.05.2012 Спортсмени НГУ посіли призові місця
Спортсмени НГУ в черговий раз довели, що в гірничому виховують справжніх чемпіонів. Призові місця на Чемпіонаті України посіли: Альфред Монін (1 місце у розділі куміте командне), Артем Балашов (2 місце у розділі кумі те особисте), Владислав Пуюл (2 місце у розділі кумі те особисте) Катерина Кравченко (3 місце у розділі кумі те особисте),

01.03.2012 Студенти НГУ - перші на Кубку з карате (Фото+Відео)
25 лютого пройшов Кубок області з карате, в якому брали участь спортсмени з різних вікових категорій – діти, юніори та дорослі. Усього змагалося 140 спортсменів з Дніпропетровська, Дніпродзержинська та Кривого Рогу.

23.02.2012 Faster, longer, better, stronger!
З таким гаслом під урочистий марш студентів-спортсменів та запальні танці черлідерш (дівчат з групи підтримки) розпочалася щорічна, 55 спортакіада НГУ, присвячена 80-річчю Дніпропетровської області.

03.02.2012 Гірники були за крок до успіху
Газета «Студент» вже писала про те, що в Дніпропетровську грають в бенді, або хокей з м’ячем, як його називають на колишній одній шостій частині суші, і на перших ролях тут ті, хто гризе граніт науки або гриз у минулому саме в Національному гірничому університеті.

події 41 - 50 із 54