Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
27.09.2012

Іноземні студенти в НГУ

Гірничий факультет – це славетний інститут нашого університету. Він нараховує багато видатних випускників та діячів. Двері інтситуту відкриті для кожного, хто прагне освоїти гірничу справу. Часто приїжджають навчатися  іноземні студенти. Вони долають тисячі кілометрів, аби отримувати знання саме тут, у гірничому. Одними з таких є студентів 3-го курсу групи ГР-г 10-7 Нуріддін Бобокулов та Гайрат Пардаєв(Гайрат справа, Нуріддін – зліва).

Гайрат та Нуріддін прилетіли до України з Узбекистану. Нуріддін народився та виріс у Самарканді. Це одне зі стародавніх міст світу, засноване приблизно у VIIIст. до н.е.

 Батьківщиною Гайрата є відносно молоде місто Навой. Воно цікаве не тільки своєю історією, але й різноманітними природними, історичними та архітектурними пам'ятками сучасності.

Тут, в університеті, навчалися їхні старші брати, саме вони стали прикладом для наших хлопців. Іноземні студенти мають багато здібностей окрім навчання. Вони полюбляють спорт, наприклад, Гайрат займається тайським боксом, а Нуріддін грає у футбол. Тиждень тому його команда виграла товариський матч з рахунком - 6:2. 

Хлопці дуже полюбили своїх одногрупників і знайшли серед них друзів. У вільний від навчання час, вони збираються компанією та відпочивають.

Улюбленим заняттям хлопців під час відпочинку є гра в настільний теніс.

 По закінченню навчання, Гайрат і Нуріддін повернуться додому, у свій такий далекий Узбекистан. Вони кажуть, що спогади про 5 років,проведених у стінах НГУ залишаться в їх серцях назавжди, а найголовніше,що знання здобуті в НГУ– це впевнене майбутнє та гідний спосіб життя! Прощання буде сумним, оскільки хлопці привітні та дружелюбні, мають багато друзів, які за ними будуть сумувати, особливо дівчата. Але ж це буде ще не скоро!..

Студентка групи ГР-г-10-7, Саша Васильчикова


До списку

© 2006-2021 Інформація про сайт