Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
24.09.2012

Візит до дитячого будинку

За кілька днів до початку навчального року, а саме 29 серпня, Жіночим клубом НГУ на чолі з Любов'ю Блохіною була організована поїздка в дитячий будинок № 6. Метою поїздки було привітати діток з новим навчальним роком, а також просто приїхати в гості, поділитися своїм теплом, увагою, проявити хоч крапельку турботи, адже їм так цього не вистачає в повсякденному житті.

Перший раз, особисто я, потрапила в цей дитячий будинок на початку червня, коли дітлахи та їхні вихователі приготували дуже цікавий концерт всім гостям, присвячений Дню захисту дітей. Перше враження від цього будинку було дуже добрим, оскільки там зроблено все виключно для дітей - для їх дозвілля і розвитку. Після концерту гостям показали зоокуточок, де мешкають рибки, черепаха, папуги та інші тварини. Потім ми відвідали лікувальний кабінет, спортзал і групи, де живуть самі вихованці. Слід зазначити, що ми до них приїхали не з порожніми руками, а з подарунками, які наш клуб придбав спеціально для дитбудинку.

Що стосується цього приїзду, то ми також отримали величезне задоволення від спілкування з дітьми, привітали їх з наступаючим навчальним роком і побажали успіхів у навчанні. У свою чергу, вони нам розповідали віршики, співали пісеньки, деякі дітки навіть похвалилися своїми досягненнями в спорті.

Хочеться також відзначити, що цей клуб існує не перший рік, надаючи дітям не тільки матеріальну, а й моральну допомогу. Звичайно, вони дуже раділи подарункам, які були куплені клубом, але по-справжньому задоволені вони були зовсім не цього, а тому, що спілкування і увага була присвячена тільки їм в цей день! Хочеться подякувати від щирого серця Жіночий клуб НГУ за виконану роботу, за можливість відвідувань нами цих діток, за можливість надання допомоги їм та просто за те, що цих діток Жіночий клуб не залишає один на один зі своїми труднощами!

Анастасія Русанова, ТТмм-10-1


До списку

© 2006-2021 Інформація про сайт