Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
26.04.2012

День освіти США в НГУ

З 23 по 26 квітня у Дніпропетровську проходили дні Америки. Вони мали розгалужену програму, в рамках якої Надзвичайний та Повноважний Посол США в Україні Джон Ф. Теффт відвідав Національний гірничий університет. Тут він відкрив «Ярмарку освіти», де були представлені виставки Посольства США, презентації програм академічних обмінів, фінансовані Державним Департаментом та консультативно-освітніми центрами США.

У ході візиту до гірничого університету посол США Джон Теффт поспілкувався зі слухачами Україно-Американського лінгвістичного центру НГУ, ознайомився з експонатами історичного та геолого-мінералогічного музеїв вишу. Свій виступ перед студентською аудиторію розпочав, висловивши задоволення тим, що молодь дуже зацікавлена днями Америки – зала була переповнена. Джон Теффт зауважив, що мета «Ярмарки освіти» – продемонструвати спектр освітніх можливостей США. Здійснити цей проект на базі Національного гірничого університету було логічним. Вуз має багаторічний досвід міжнародної співпраці. Студентів з першого курсу готують до академічних обмінів, налаштовують на знання мови і культури країни, яку відвідають. Тому під час зустрічі з послом США молодь цікавилась нюансами програм обміну, запитувала про освітні гранти та висловлювала свої побажання.

Джон Теффт вів щиру розмову, повідомивши, що дві його доньки здобули освіту в американських університетах і протягом року кожна навчалася в Європі (Франції та Італії). На його думку – це стало безцінним досвідом у становленні їх особистостей, як сучасних представників глобалізованого світу. Він також розповів про три свої візити до Дніпропетровська, а також новий досвід Посольства – проведення днів Америки. У цьому форматі посол США обговорив з представниками влади Дніпропетровщини питання інвестиційного, економічного, гуманітарного і екологічного співробітництва з США. Культура країни на днях Америки була представлена концертом Терренса Сіміена і гурту «Zydeco Experience», зустріччю з зіркою жіночого футболу Трейсі Нунен, кінопоказами, театральними виставами, презентаціями книг. 


До списку

© 2006-2021 Інформація про сайт