Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
16.05.2014

Візит Генерального Консула ФРН Детлефа Вольтера до НГУ

На запрошення Дніпропетровської облради з робочим візитом у місто прибув Генеральний Консул Федеративної Республіки Німеччини Детлеф Вольтер.

Зважаючи на довготривалу і плідну співпрацю Національного гірничого університету з вищими навчальними закладами і підприємствами Німеччини, а також у форматі підготовки до святкування 115-річчя найстаровиннішого технічного університету Придніпров’я, пан Консул присвятив НГУ понад дві години. Високого гостя зустрічали ректор НГУ, академік НАН України Г.Г. Півняк, проректор з міжнародних зв’язків О.М. Шашенко, заступник проректора, М.В. Рогоза та начальник відділу міжнародних зв’язків О.С. Ковров.

Пан Консул із задоволенням ознайомився з університетом. Найперше, він завітав до науково-технічної бібліотеки НГУ, де на стендах була представлена численна література німецьких авторів спільні наукові видання НГУ та німецьких ВНЗ, а також унікальні книжкові раритети.

Пан Детлеф Вольтер почув чимало цікавого у народному музеї історії ім. Поля НГУ і зробив запис у книзі почесних гостей; був у захопленні від побачених експозицій у геолого-мінералогічному музеї НГУ. Також він відвідав виставку наукових досягнень НГУ.

Цікаву інформацію шановному гостю надали в авторизованій навчально-дослідницькій лабораторії кафедри електропривода «Шнейдер Електрик» кандидат технічних наук Олександр Балахонцев та асистент Микола Куваєв, які свого часу проходили стажування у Німеччині.

Апогеєм візиту стала зустріч в Українсько-Німецькому культурному центрі з викладачами, студентами і аспірантами, які розмовляли з гостем виключно німецькою мовою. Директор УНКЦ І.А. Яременко надала пану Консулу детальну інформацію про високорезультативну роботу Центру щодо вивчення і популяризації німецької мови в НГУ та у Дніпропетровську. Зазначимо, що наш Центр має високе професійне визнання Гете Інституту.

Робоча зустріч завершилася за круглим столом на оптимістичній ноті. Генеральний Консул ФРН був приємно вражений відвідинами гірничого, інтелектуальними подарунками, які вручив йому ректор. Зокрема, він зазначив, що у нього склалося найкраще враження про університет і про те, що на майбутнє є всі підстави для продовження плідної співпраці НГУ з німецькими науковцями і підприємцями.

Інформаційно-аналітичний центр НГУ

Фото відеостудії «Юність»


До списку

© 2006-2021 Інформація про сайт