Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
13.05.2014

В Національному гірничому університеті відкрито велопарковку! (ВІДЕО)

 В НГУ за ініціативи проекту «Велосипедом на навчання», студентської ради та усіх небайдужих студентів і викладачів тринадцятого травня було урочисто відкрито першу велопарковку! Родзинка нашої парковки в тому, що її зроблено виключно на кошти, які здавали студенти та викладачі, без залучення спонсорської допомоги. Організатори планують у майбутньому облаштувати парковки біля кожного корпусу, а першим було обрано місце біля фонтану не випадково. «Звідси прибрали всі автомобілі, незабаром буде ввімкнено фонтан, – зазначає проректор Юрій Тимофійович Хоменко, – і тут буде справжня екологічна зона. Ми закликаємо студентів також позбавлятись від шкідливої звички курити і масово пересідати на велосипеди!»


Один із ініціаторів проекту в НГУ асистент кафедри підземної розробки родовищ Костянтин Ганушевич підкреслив, що викладачі гірничого не залишились осторонь і також фінансово взяли участь у реалізації ідеї велопарковки, адже багато хто з них користуються велосипедами у побуті. 

Координатор всеукраїнського проекту «Велосипедом на навчання» Галина Безчасна зазначила, що організатори прагнуть популяризувати велосипедний спорт серед молоді. «Раніше ми залучали до обладнання велопарковок спонсорів, але в цей раз ініціативу виявили студенти та викладачі НГУ. Менш ніж за 2 тижні було зібрано 1990 грн. Цього вистачило на обладнання 2 парковок, ще на одну парковку кошти виділила адміністрація вузу. Таким чином, в гірничому буде встановлено 3 велопарковки на 14 місць (дві секції планують додати на цьому тижні)» - зазначила вона.


Ми дякуємо усім організаторам проекту, Студентській раді та проректорату НГУ, а також усім небайдужим студентам та працівникам університету, які відгукнулись на цю прекрасну пропозицію!

Дарина Бутко, ІАЦ НГУ

Фото відеостудії «Юність» НГУ


До списку

© 2006-2021 Інформація про сайт