Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
08.04.2014

Ректору Дніпропетровської консерваторії ім. М. Глінки Юрію Новікову вручили «Знак вдячності НГУ»

Сьогодні на засіданні ректорату ректор НГУ академік НАН України Геннадій Півняк на підставі рішення Вченої ради вручив «Знак вдячності» ректору Дніпропетровської консерваторії ім. М. Глінки Юрію Новікову.

Національний гірничий університет і Дніпропетровську консерваторію ім. М. Глінки об’єднує дружба і спільні погляди в гуманітарній сфері. Зазначимо, що НГУ всіляко сприяв, аби в нашому місті діяв цей музичний вищий навчальний заклад.

Випускники і студенти консерваторії беруть участь в заходах гірничого, натомість, студенти НГУ відвідують концерти і фестивалі консерваторії, зокрема – Міжнародний фестиваль музичного мистецтва «Музика без меж».

Колектив гірничого університету і студенти вдячні Юрію Новікову не тільки за співробітництво, а і його творчість. Юрій Михайлович талановитий піаніст-віртуоз. Під час вручення «Знаку вдячності» він зізнався, що задля майстерного володіння інструментом починає перші репетиції о 05:30.

Довідка:

НОВІКОВ ЮРІЙ МИХАЙЛОВИЧ

ректор Дніпропетровської консерваторії 
ім. М. Глінки, доцент, заслужений діяч мистецтв України

· 1976 р. — випускник спеціалізації «Фортепіано» Донецької консерваторії ім. С.С. Прокоф’єва

· 1982-2004 рр. — директор Дніпродзержинського музичного училища

· з 1992 р. — Голова Ради директорів вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації Міністерства культури та туризму України

· 1997 р. — присвоєно почесне звання «Заслужений діяч мистецтв України» та нагороджено Міністерством культури і мистецтв України Почесною відзнакою «За досягнення в розвитку культури і мистецтв»

· 2004-2006 рр. — директор Дніпропетровського музичного училища ім. М.I.Глінки

· з 2006 р. — ректор Дніпропетровської консерваторії 
ім. М. Глінки

· з 2008 р. — Голова Дніпропетровської обласної організації Національної всеукраїнської музичної спілки


До списку

© 2006-2021 Інформація про сайт