Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
06.03.2014

НГУ приєднується до Звернення колективу Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича до Президента Російської Федерації Володимира Путіна

Національний гірничий університет приєднується до звернення колективу Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича до Президента Російської Федерації Володимира Путіна щодо напруженої ситуації в Криму (втручання військових формувань) та перенесення запланованого референдуму на 16 березня.  

У зверненні йдеться, що грубе застосування фізичної сили, погроза зброєю та залякування українських громадян російськими військовими і чиновниками є прямим посяганням на територіальну цілісність нашої держави.

Цинічне нехтування Президентом РФ В. Путіним умовами Будапештського меморандуму 1994 року, провокування сепаратизму в регіонах країни є свідченням недалекоглядної політики Кремля, що може призвести до ганебних наслідків – загибелі не лише українців, але і російських громадян у ХХІ сторіччі.

Напередодні 200-річчя від Дня народження Великого Кобзаря Тараса Григоровича Шевченка, пам’ятаємо його слова: «А всім нам вкупі на Землі, єдиномисліє подай, і братолюбіє пошли» (Т.Шевченко «Молитва»)

Колектив Національного гірничого університету приєднується до цього Звернення. Україна – єдина неподільна держава, в якій у мирі та злагоді проживають представники різних народів.

НГУ закликає до єдності академічної спільноти України, до єдності нашого студентства.

Від імені колективу з повагою Г.Г.Півняк, ректор НГУ академік НАН України


До списку

© 2006-2021 Інформація про сайт