Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
12.02.2014

Директором Інституту економіки НГУ призначено професора Василя Швеця

Ректор НГУ академік НАН України Геннадій Півняк провів зустріч з колективом Інституту економіки (ІЕ). Від початку заснування ІЕ – з 1993 року – його очолював професор Олександр Шаров. За цей час ІЕ набув міжнародного визнання, а до його складу увійшли факультет менеджменту, фінансово-економічний факультет і Бізнес школа.

Під час зустрічі Геннадій Григорович подякував професорсько-викладацькому складу ІЕ за злагоджену роботу і повідомив, що віднині Олександр Іванович Шаров переходить на посаду директора Інституту міжнародних освітньо-наукових програм. Новим директором ІЕ призначено професора Василя Яковича Швеця, а деканом фінансово-економічного факультету – професора Ольгу Борисівну Нікітіну. Таке глобальне оновлення колективу ІЕ відбулося вперше за 20 років, тому говорили про спадкоємність традицій на новому етапі діяльності.

Ректор НГУ Геннадій Півняк подякував колегам з ІЕ за вміння бути сучасними і зазначив, що наразі головним стоїть питання збереження університетського мікроклімату, який полягає у допомозі молоді розкрити свої таланти, знайти шляхи реалізації ідей наукових розробок. Підтримка в професійному становленні студентів буде відчуватися не тільки порадою, а й матеріально, особливо якщо студент працює над інноваційним проектом.

Передаючи керівництво ІЕ у надійні руки Василя Швеця, Олександр Іванович звернувся до свого рідного колективу з проханням уважно ставитися до студентів. За словами Олександра Шарова, Інститут міжнародних освітньо-наукових програм – це амбіційний та інноваційний проект, який вже сьогодні привертає увагу громадськості. Він не виник одразу, його створення відбулося на базі ІЕ.

Новопризначений директор ІЕ Василь Швець у своєму виступі висловив сподівання, що всі серйозні завдання, які постають перед ІЕ, будуть вирішуватися злагодженою командою кафедр.

Про значні досягнення діяльності ІЕ говорили у своїх виступах перший проректор НГУ професор Петро Пілов і голова профспілкового комітету Валерій Сало. Вони зазначили, що тепер ІЕ переходить на новий рівень діяльності, бо сучасність вимагає посилити роботу як освітню, так і наукову. Над цим і працюватиме Інститут економіки на чолі з професором Василем Швецем.

Наталія Андрющенко, інформаційно-аналітичний центр НГУ

фото Станіслава Мардаровського, відеостудія "Юність" НГУ


До списку

© 2006-2021 Інформація про сайт