Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
03.02.2014

Менеджери народ талановитий

У Культурно-освітньому центрі НГУ пройшов «День факультету менеджменту».Подія присвячувалася 12-річчю створення даного підрозділу та першій річниці від дня заснування «Клубу молодого менеджера». Ініціатива проведення дня факультету належить студентам, які бажали продемонструвати свої таланти, створити додаткову можливість для спілкування та нових знайомств. Завітали сюди студенти бакалаврату і магістратури, представники деканату та викладачі профілюючої кафедри.

Учасників заходу, як і належить, привітав декан, професор А.В. Бардась, який розповів про історію розвитку факультету, значення професії менеджера у сучасному бізнесі і побажав студентам цілеспрямованості та енергійності у навчанні й подальшій роботі.

Програма факультетського свята була наповнена веселими репризами, мізансценами та виступами творчих колективів. Особливо запам’яталися запальний латинський танець Кирилла Грінченка (староста групи МН-13-1) та його партнерки; чудовий спів Олександри Дробахи (староста групи МН-13-3); емоційна декламація білого вірша Седи Манукян (студентка групи МН-13-3), а також дотепні жарти та імпровізації Андрія Гладкого (студент групи МН-10-3). Учасники дня факультету по-новому побачили своїх знайомих студентів та товаришів з навчання, зокрема, Анну Криворучко, Вероніку Федькову, Ярослава Хоменка, Марину Богуславську, Артура Симоняна, Кирила Мороховського та багатьох інших, – всіх неможливо згадати у цьому короткому повідомленні.

Наприкінці зустрічі подяки від деканату учасникам концерту вручила заступник декана з навчальної роботи А.В. Дудник.

Анастасія Сльоткова, студентка гр.МН-13-1

До списку

© 2006-2021 Інформація про сайт