Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
03.02.2012

Гірники були за крок до успіху

Газета «Студент» вже писала про те, що в Дніпропетровську грають в бенді, або хокей з м’ячем, як його називають на колишній одній шостій частині суші, і на перших ролях тут ті, хто гризе граніт науки або гриз у минулому саме в Національному гірничому університеті.

Днями закінчився другий чемпіонат Дніпропетровська з рінк-бенді або міні-хокею з м’ячем. І в цьому чемпіонаті брала участь команда «Гірник», складена зі студентів, випускників, навіть викладачів гірничого, а також їхніх родичів та друзів. І не просто брала участь, а й доволі успішно. В регулярному чемпіонаті гірники посіли перше місце і впевнено вийшли у фінал, що відбувся 18 січня.

Микита Шендрик – студент групи КНгр-09-1 і гравець команди «Гірник»:

«Прошедший чемпионат был достаточно интересен и напряжен. Наша команда боролась за выход в финал упорно до самого финала, и у нас получилось. Во время чемпионата приходили новые участники они были как знакомыми, так и людьми, узнавшими случайно о нас. Эта игра не распределяет людей по командам и делает злобными соперниками, наоборот, за всё время чемпионата мы все очень сдружились, всегда подсказываем и редактируем ошибки друг друга».На фото: команда «Гірник» у перерві фінального матчу

Але студенти гірничого захищають честь не тільки «Гірника». Другим фіналістом чемпіонату стала команда «Заряд», капітаном якої є студент групи КНгр-09-1 Віктор Шаталов:

«Наверное, чемпионат был одним из самых интересных, была интрига, были страсти и борьба. По сути все решалось в финале».


На фото: воротар і капітан «Заряду» Віктор Шаталов рятує свої ворота

На фіналі, що відбувся на ковзанці «Мост-Айс», зібрались представники кількох ЗМІ, в тому числі телеканалів, а також доволі чисельна кількість глядачів, що забезпечили гарячу підтримку командам.

Ігор Васільєв – студент групи КНгр-09-1 і хокейний вболівальник:

«Финал очень понравился! Игра насыщенная, игроки создавали много интригующих моментов, но и вратари заставляли поволноваться! Все, кто пришли со мной, остались тоже очень довольны игрой, так как не всегда удается посмотреть финал новой развивающейся игры в Днепропетровске».

Леся Чабан – студентка групи ЕП-09-2 і хокейна вболівальниця:

«Слаженность, целеустремлённость и уверенность - вот то, что ощущали болельщики, глядя на игру команд. Вдохновляло единство, поэтому невозможно было удержаться от скандирования кричалок, которые придумали вместе с командами болельщики на длительных и усердных тренировках. Глядя на то, как команды слаженно взбираются на вершину победы, хотелось только улыбаться и радоваться, что в нашем университете есть такие студенты, с такими качествами, с такими задатками и успехами!»

«Заряду» доволі швидко вдалось відкрити рахунок, а потім і подвоїти перевагу, але практично одразу «Гірник» відіграв один м’яч, В’ячеслав Кузьмін замкнув передачу з флангу. За рахунку 2:1 команди пішли на перерву, і на нас чекав доволі інтригуючий другий тайм. В першій половині другого тайму «Заряду» вдалося забити третій м’яч. Гірники розізлилися і пішли в масований наступ, але мужність і майстерність Віктора Шаталова, що захищав ворота «Заряду», допомогли охолодити суперника і залишити власні ворота у недоторканості. Після цього «Заряду» вдалося ще двічі розписатися у воротах «Гірника» і впевнено довести гру до перемоги і золотих медалей чемпіонату. Ось, що сказав капітан переможців після гри:

«Организация матча была на высоком уровне, обе команды показали высокий класс и мастерство. Думаю зрителям понравился матч. Победа далась нам нелегко, её заслужила вся команда, как говорится, один в поле не воин. Да, были моменты когда я спасал команду, были такие моменты когда нам везло. Я хочу сказать спасибо ребятам за их самоотдачу и борьбу. Мы уже стали одной большой семьей и готовы дальше развиваться, а также добиваться новых высот».

Але і гравці «Гірника» не відчули себе переможеними. Микита Шендрик:

«Финал нашего чемпионата был эффектен, обе команды выложились на все 100%, и хоть наша команда и не одержала победу, я уверен что каждый из нас получил много хороших эмоций, ведь это игра, а мы очень дружный коллектив. На счёт планов на будущее могу сказать: "тренировться-тренировться-тренировться" - надо улучшать своё мастерство и ни на секунду не останавливаться на достигнутом результате, также очень желательно подтянуть отстающие звенья команды, ну и, конечно же, мы не против новых вливаний в нашу команду, главное чтобы было желание играть и получать удовольствие ведь игра очень интересна и затягивает с головой».На фото: команда «Заряд» - чемпіони Дніпропетровська 2011/12 рр.

Вже не за горами третій чемпіонат Дніпропетровська, але наші хокеїсти не обмежуються лише участю в чемпіонаті. В грудні минулого року в Сімферополі пройшов товариський турнір, в якому дніпропетровці обіграли дві команди з Криму і посіли перше місце. Також був виїзд до Кривого Рогу та різноманітні турніри в Дніпропетровську. Попереду багато цікавих змагань як у Дніпропетровську, так і в інших містах України (серед можливих варіантів крім вже названих Кривого Рогу та Сімферополя розглядаються Запоріжжя, Марганець, Сєверодонецьк, Харків), а також за кордоном в Росії (Москва, Нижній Новгород) та Швеції.

Якщо ви активні та вмієте стояти на ковзанах, ми запрошуємо вас приєднатися до дніпропетровської бенді-спільноти і взяти участь у чемпіонаті міста та інших змаганнях, зібравши власну команду, або приєднавшись до існуючих колективів. Стати одним з нас ви можете в соціальній мережі «ВКонтакте» в групі «Хоккей с мячом в Днепропетровске» (http://vkontakte.ru/ukrbandy) та відвідавши тренування та ігри, що відбуваються щовівторка та щочетверга о 21.45 на ковзанці «Мост-Айс».

А за всіма перипетіями наступного чемпіонату міста та інших турнірів ви зможете слідкувати на новому сайті Дніпровської ліги бенді за адресою http://dniproliga.ukrbandy.org.ua/.

Ось, що каже про сайт його адміністратор, все той же Віктор Шаталов:

«На сайте Днепровской лиги по хоккею с мячом будет вся интересующая информация для болельщиков: составы команд, турнирная таблица, всевозможная статистика как команд, так и отдельных игроков, еще будут последние новости как в Днепропетровске, Украине так и во всем мире. А также на сайте будет размещена фотогалерея, каждый посетитель сможет увидеть лучшее моменты матчей».

Геннадій Бабенко, асистент кафедри ГІС, воротар та капітан команди «Гірник»


До списку

© 2006-2021 Інформація про сайт