Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
14.01.2014

Вітаємо!

На засіданні ректорату 14 січня 2014 року ректор НГУ академік НАНУ Геннадій Півняквручив подяки Східноукраїнського національного університету ім. Володимира Даля, адресовані завідуючій кафедри перекладу і педагогічної психології професору Т.Ю. Введенській і викладачам цієї кафедри Т.В. Галушко і О.В. Щурову за теплий прийом у рамках проведення конференції на базі НГУ «Євромови: інновації та розвиток».

Рішенням Вченої ради НГУ від 25 грудня 2013 року медаллю Знак вдячності нагороджено голову профспілкового комітету НГУ В.В. Сала, який 20 років незмінно обіймає цю посаду і активно працює, підвищуючи імідж університету.

Рішенням Вченої ради НГУ від 25 грудня 2013 року медаллю Знак вдячності нагороджено доцента кафедри маркетингу Л. В. Палєхову за великий внесок у розвиток НГУ. Ректор НГУ Г.Г. Півняк тепло привітав В.В. Сала і Л. В, Палєхову. В.В. Сало подякував Вчену раду за довіру й нагороду словами: «Я розцінюю це як вияв поваги не лише до мене, а й до того підрозділу, який я очолюю вже 20 років».

На цьому ж засіданні ректорату Г.Г Півняк вручив одну з найвищих нагород НГУ – медаль «За заслуги» - завідуючому кафедри аерології та охорони праці В. І. Голіньку у зв’язку з особистим ювілеєм і за високі показники у праці. Ректор наголосив, що Василь Іванович – творча активна людина, має ідеї і, головне, - завжди їх реалізує.

Медаль Знак вдячності було вручено головному лікареві КЗ „Дніпропетровська обласна клінічна офтальмологічна лікарня”В.М. Сердюку за увагу, виявлену співробітникам НГУ, і високий професіоналізм.

ІАЦ НГУ


До списку

© 2006-2021 Інформація про сайт