Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
26.01.2012

Відбулося засідання конкурсної комісії МОНмолодьспорту щодо розгляду кандидатур на призначення державних стипендій видатним діячам освіти

24 січня 2012 року під головуванням Першого заступника Міністра Євгена Суліми відбулося засідання конкурсної комісії Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, на якому розглядалося питання висунення кандидатів на призначення державних стипендій видатним діячам освіти.


Зазначимо, що з метою стимулювання творчої праці діячів науки, освіти та культури, засвідчення їх видатних особистих досягнень Указом Президента України від 10.09.2011 № 906 засновано 1200 щомісячних державних стипендій видатним діячам науки, освіти, культури і мистецтва, охорони здоров’я, фізичної культури і спорту, інформаційної сфери.

У межах загальної кількості стипендій цим Указом установлено 100 дворічних державних стипендій та 100 довічних державних стипендій для видатних діячів освіти. Довічні державні стипендії призначаються особам, які досягли сімдесятирічного віку.

Відповідно до зазначеного Указу, конкурсна комісія Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України розглядає кандидатури на призначення державних стипендій видатним діячам освіти.

Джерело: mon.gov.ua


До списку

© 2006-2021 Інформація про сайт