Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
27.12.2013

Мрійте – і будьте щасливі!

Людина свідомо чи несвідомо робить щось таке, що вносить в її життя хоча б краплину щастя і на маленький крок наближає до мрії. Буває, люди засуджують одне одного, не розуміючи той чи інший вчинок, явище чи річ необхідні для щастя. І в таких ситуаціях виникають запитання: навіщо, для чого? Неодноразово чули їх самодіяльні актори Театру англійської драми, вони ж і слухачі Центру мовної підготовки НГУ.

Та попри різницю у віці, відмінності у спеціальностях і абсолютно різні погляди на життя, ці молоді люди все ж мають, як мінімум, два чинники, які їх об’єднують, – любов до іноземної мови і театру. Що ж вони відповідають на вищезазначені запитання з приводу їх участі у виставах?


Юлія Свєшнікова

Гра у театрі дарує емоції, від яких дух захоплює і ти відкриваєш у собі нові можливості, про які до цього навіть не здогадувався Дивитися в очі глядачів і розуміти , що вони відчувають те ж, що і ти – величезне щастя. Важлива кожна мить, проведена на сцені. І наше головне завдання як акторів зробити її особливою і незабутньою. І, по-моєму, нам це вдається.


Олександра Саітова

Я беру участь у постановці вистав уже другий рік, і для мене це завжди море емоцій, натхнення і радості. Перевтілюватися в образ, підвищувати свій рівень англійської і займатися тим, чим тобі цікаво – все це втілюється в нашому Театрі англійської драми .

Валерій Безкоровайний

Щодня навчання, дім, робота і т.д. А приходиш в театр і робиш, що хочеш і як хочеш, стаєш тим, ким не можеш дозволити собі бути в реальному житті. Спробуй прожити життя того, кого хотів би прожити, і, можливо, зрозумієш, що твоє життя – набагато краще. Зіграй так, щоб глядачі повірили і задумалися, бо немає безглуздих сцен, вистав, ролей.

Андрій Парфенко

Участь у виставі, насамперед, дало можливість проявити себе з іншого боку. Це чудовий шанс відкрити в собі нові таланти. Цей театр згуртував наш колектив і, звичайно, поповнив духовний і словниковий запас.

Арсеній Ячменьов
Усі чудово знають, що вчити англійську можна довго і в кінцевому результаті не заговорити. Участь у виставі додає рішучості, зникає страх в розмові, а також формуванні своїх думок іноземною мовою, що значною мірою вплинуло на впевненість у собі і підвищило стимул вивчати мову.

Олександр Гусаревич

Вивчаю англійську досить довго, але більш кращого досвіду, ніж участь у театрі англійської драми у мене ще не було! Після вистави я навчився запам'ятовувати великі тексти, говорити з різним емоційним забарвленням і спілкуватися з різними людьми навіть у самих неординарних ситуаціях.

Катерина Піяк

Безумовно, участь у виставах Театру англійської драми НГУ робить наших студентів щасливішими, радіснішими і успішними. Не боятися публіки, знати іноземну мову, бути комунікабельним і швидко реагувати на зміни – це те, чому вчаться вони, що допоможе їм у подальшому житті. Можливість саме такого вивчення англійської мови мені шалено подобається. 

Натхненником Театру англійської драми НГУ є завідуюча кафедри іноземних мов, професор Світлана Кострицька. Саме вона дає необхідний стимул для вивчення мови, робить цей процес захоплюючим. А нещодавно Світлана Іванівна відсвяткувала ювілей. Тож бажаємо їй міцного здоров'я, щастя і яскравої творчості!!!

Катерина Піяк, студентка групи МН - 12 -02
На фото: вистава "Великий Гетсбі"

До списку

© 2006-2021 Інформація про сайт