Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
24.01.2023

Кіберполіція України та волонтери створили екосистему "MRIYA" для протидії російським окупантам в медіа-просторі

До мрії треба прагнути. Так і вирішили Кіберполіція України з волонтерами і для цього створили екосистему "MRIYA", аби об’єднати якомога більше людей та наблизити нас до здійснення нашої спільної мрії – Перемоги.

Проєкт – це ініціатива протидії російським окупантам в медіа-просторі. Найбільша сила спільноти – це підписники, завдяки їм, успішно блокується російська агресія та пропаганда в Інтернеті.
  • Бот «StopRussia | MRIYA» (https://mriya.social/projects/mriya-bot/) приймає інформацію про фейкові ресурси, котрі перевіряються нашими модераторами та відправляються на блокування небайдужим громадянам.

  • Канал «StopRussia | MRIYA» (https://mriya.social/projects/channel/) – спільнота небайдужих українців, котрі блокують та протидіють російській агресії в Інтернеті.
  • Бот «Народний месник»  (https://mriya.social/projects/avenger/)приймає інформацію щодо місцезнаходження техніки окупанта, його поплічників, міток, нерозірваних снарядів або випадків мародерства – усіх військових злочинів рф.
  • Сервіс «MRIYA Automatic» (https://mriya.social/autoblock/) – безкоштовний автоматизований сервіс для боротьби з російською пропагандою.
  • Гра «Котяцький драйв» (https://play.google.com/store/apps/details?id=holubovskyi.catsatarms) – це драйвова гра-клікер, яка допоможе відволіктись. Приєднуйтесь до наших котиків ЗСУ, ТРО та кіберполіції, клікайте, щоб відбити навалу орків та перемогти у цій війні.


Для знайомства з проєктом "MRIYA" в Дніпровській політехніці були проведені десятки зустрічей з сотнями студентів! Якщо ви пропустили – переглядайте презентацію ініціативи (https://myngu-my.sharepoint.com/:p:/g/personal/marketing_nmu_one/ESfO5m77OnxKsgseIYaFQG0Bf_DGWsgLnjw...) та заходьте на офіційний сайт (https://mriya.social/

Борітеся – поборете!  

кіберполіція.jpg


До списку

© 2006-2023 Інформація про сайт