Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
20.11.2013

Постфактум «Я – першокурсник»

Переможці фестивалю-конкурсу «Я – першокурсник»: Номінація «Шоу» - Loght Show (ГРФ), керівник Настя Філенко, Номінація «Хореографія» - танок одногрупників (ГРФ), Номінація «СТЕМ» - «Лабіринт аудиторій», Євген Кошманенко, Номінація «Краща програма факультету» - виступ ГРФ, Номінація «Інструментальний номер» - ММФ, Роман Черних, гра на барабанах, Номінація «Хіп-Хоп» - ММФ, Владислава Шевченко, Номінація «СТЕМ» ММФ, Олексій Кривой, Номінація «Beatbox» - ММФ, Дьяченко Андрій та Чепель Іван, Номінація «Авторська пісня» - Факультет будівництва, пісня «Шахтерам», Марія Івашкіна, Номінація «Виконання пісні» - Інститут економіки Наталія Пастухова та Гірничий інститут Олена Ногай, Номінація «Інструментальна композиція» - Інститут економіки, гра на фортепіано, Поліна Галаган, Номінація «Жіночий вокал» Юридичний факультет, Христина Костенко, Номінація «РЕП» - ЮФ, Владислав Цимбал, Номінація «Оригінальність образів» - концертні костюми Гірничого інституту. 

Шановні студенти! Фото зі свята ви можете взяти у відеостудії "Юність" НГУ 5 корпус, кімната 47, фотограф Олена Леонович

14 листопада 2013 в НГУ пройшов щорічний конкурс День Першокурсника. Традиційно зала була повна, в жюрі можна було побачити випускників НГУ, які свого часу так само як і молодь із нинішнього 1 курсу, виступали на сцені Гірничого. Програми факультетів, у своїй більшості, були яскравими, насиченими і стосувалися тематики життя студентів-першокурсників.

Особливо хочеться відзначити креативність постановки студентів Геологорозвідувального Факультету, яка запам'яталася кожному - яскраві номери, живі "декорації", всі діалоги та пісні виключно українською мовою (юнаки і дівчата заслужено отримали грамоту за найкращу програму), а також філософську тематику виступу Інституту Економіки, яка змогла, як мені здається, зачепити душу кожного.

Так само хочеться виділити авторську пісню студентки факультету будівництва про важку роботу шахтаря, а також фінальні пісні ГРФ і ММФ , в яких студенти співають про те, як вони щасливі вступити на ці факультети і що вони вже стали для них - сім'єю.

Я вважаю, що кожен, хто виступав на концерті вже переможець, який гідно представив честь свого факультету і увійшов в історію Дня Першокурсника 2013-го року.

Юлія Мошенець, випускниця ГРФ і нинішня студентка ПВШ -13 -1М


До списку

© 2006-2021 Інформація про сайт