Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
13.11.2013

Міжнародні горизонти студентів НГУ

Нещодавно в місті Зальцбурзі (Австрія) відбувся щорічний Міжнародний 62-й Колоквіум з геомеханіки, організований Австрійським товариством геомеханіки.

Колоквіум був присвячений таким питанням, як будівництво тунелей, водоводи для гірських електростанцій, а також спеціальним заходам в складних гірничогеологічних умовах. У ході конференції провідні інженери та вчені геомеханіки з усього світу презентували свої досягнення в галузі підземного будівництва. Наприклад, професор Герольд Скала з Лондона розповів про реконструкцію станції метро в Ліверпулі.

Традиційно Австрійське співтовариство геомеханіків виділяє гранти для участі у колоквіумі студентів кафедри будівництва і геомеханіки Національного гірничого університету, що навчаються під керівництвом професора А.Н.Шашенка, який є членом Міжнародного товариства з механіки гірських порід.

Цього року конференцію відвідав студент 4-го курсу гр. ГРБ-10-1 факультету будівництва Володимир Комаров, який є стипендіатом конкурсу фонду Віктора Пінчука «Завтра UA». Свою наукову роботу, яка допомогла йому потрапити і в Австрію, студент виконував під керівництвом професора О.О. Сдвижкової та доцента О.С. Іванова – фахівців кафедри вищої математики. Це свідчить про глибоку фундаментальну підготовку, яку надає кафедра майбутнім інженерам-шахтобудівникам. Володимир Комаров приїхав з Австрії переповнений не просто позитивними враженнями, а з твердим наміром працювати так, щоб і майбутньому мати можливість виступити з доповіддю на Міжнародному колоквіумі з геомеханіки.

ІАЦ НГУ


До списку

© 2006-2021 Інформація про сайт