Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
24.09.2019

Урочисте зібрання трудового колективу Дніпровської політехніки

До 120-річчя НТУ «Дніпровська політехніка» 

23 вересня розпочався тиждень урочистих святкувань з нагоди 120-річниці від дня заснування нашого університету 

В актовій залі зібрався трудовий колектив Дніпровської політехніки, щоб привітати одне одного з ювілеєм. 120 років - це великий термін, який вміщує визначний шлях до статусу Дніпровської політехніки. На цьому шляху є те, що об'єднує невидимою, але дуже міцною ниткою всі ці 120 років - люди, які працювали і працюють університеті у різні часи, їх особливий дух любові до університету, до його історії, до своїх колег і студентів. 
Про невідомі сторінки історії відомого університету розповіла присутнім завідувач Народного музею історії ім. О.М. Поля Світлана Зимницька.
 

З вітальним словом звернувся ректор Дніпровської політехніки Г.Г. Півняк, проректори О.О. АзюковськийО.М. ШашенкоЮ.Т. ХоменкоО.Є.Григор’єв, письменниця Леся Степовичка, голова профкому В.В. Сало, голова жіночої ради Л.П. Лупацій і голова ради ветеранів А.К.Горенко.  

Пісенні ретро-подарунки від наших колег Антоніни Дибріної, Михайла Зєнкіна, Інги Піскунової та чоловічого вокального колективу «Обертон» повернули присутніх в минуле на кілька десятиліть, де були ми ще такими молодими… 

До урочистого зібрання добре підготувалася жіноча рада університету: це нею чудова була прикрашена сцена і проведено виставку творчих робіт наших вишивальниць, художників, умільців у різноманітних сферах рукоділля. 

Ми любимо тебе, наш університет! Нехай твої віковічні стіни зберігають тепло наших сердець і нові покоління студентів збагачують твою історію на подальші століття! 

Голова Дніпропетровського обласного об’єднання профспілок Віталій Дубіль вручив Почесні грамоти Федерації профспілок України – ректору Дніпровської політехніки Геннадію Півняку і заступнику голови профспілкового комітету університету Олександру Поліщуку.

На урочистому зібранні ректор НТУ «Дніпровська політехніка» Г.Г. Півняк вручив нагороди численним працівникам. За багаторічну сумлінну працю та значний особистий внесок у розвиток навчальної та наукової діяльності Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» і з нагоди 120-річного ювілею нагороджено: 

Подякою НТУ 1. БІЛЯЦЬКУ Валентину Петрівну – професора каф. філології та мовної комунікації; 
2. БУЧАВОГО Юрія Володимировича – асистента екології та технологій захисту навколишнього середовища; 
3. ГОЙЧУК Аллу Петрівну – старшого викладача каф. геодезії; 
4. ГРОХОВСЬКУ Наталію Валентинівну – старшого оператора редакційно-видавничого відділу; 
5. ДРОЖУ Ольгу Анатоліївну – старшого оператора редакційно-видавничого відділу; 
6. ЗАХАРЧУКА Олексія Феліксовича – доцента каф. філософії і педагогіки 
7. ІЛЬЧЕНКО Ольгу Никифорівну – провідного редактора редакційно-видавничого відділу; 
8. КУВАЄВУ Тетяну Володимирівну – доцента каф. маркетингу; 
9. МЄШКОВА Вадима Ігоровича – ст. викладача каф. безпеки інформації та телекомунікацій; 
10. МОСТОВУ Олександру Дмитрівну – старшого лаборанта каф. технологій машинобудування та матеріалознавства; 
11. ПАХОМОВУ Тамару Михайлівну – фахівця каф. філософії і педагогіки; 
12. ПІЦИК Галину Миколаївну – старшого лаборанта каф. інжинірингу та дизайну в машинобудуванні; 
13. ПРИХОДЧЕНКА Дмитра Васильовича – доцента каф. загальної та структурної геології; 
14. САВРАНСЬКУ Світлану Миколаївну – провідного фахівця каф. Центру культури української мови ім.О. Гончара; 
15. ТИМОФЄЄВА Олександра Володимировича – доцента каф. філософії і педагогіки; 
16. ХОМ’ЯК Тетяну Валеріївну – доцента каф. системного аналізу і управління; 
17. ЦУРКАН Ірину Миколаївну – доцента каф. економічного аналізу та фінансів; 
18. ЧАЛИК Оксану Петрівну – інженера 1 категорії редакційно-видавничого відділу;  
19. ЧЕРНЯКА Володимира Івановича - доцента каф. менеджменту; 
20. ЧУІЩЕВУ Людмилу Олександрівну – провідного редактора редакційно-видавничого відділу; 
21. ШВАЧКУ Олену Іванівну – старшого інспектора відділу кадрів; 
22. ЩЕРБАКОВУ Ірину Іванівну – старшого лаборанта каф. будівельної, теоретичної та прикладної механіки 
23. ЩЄЛКУНОВА Антона Олексійовича – доцента каф. філософії та педагогіки; 
24. ЮРЧИШИНУ Людмилу Іванівну – старшого викладача каф. туризму та економіки підприємства; 
25. ЯКОВЕНКО Тетяну Юріївну – доцента економіки та економічної кібернетики; 
70.JPG
Почесним дипломом НТУ «Дніпровська політехніка» 
1. ГЕРАСІНУ Олександру Володимирівну – доцента каф. безпеки інформації та телекомунікацій; 
2. ДИКОВЕНКА Віктора Івановича – старшого викладача каф. маркшейдерії; 
3. ДОЦЕНКО Олену Юріївну – доцента каф. економічного аналізу та фінансів; 
4. ДРІГУ Ольгу Павлівну – доцента каф. обліку і аудиту; 
5. ЗУЄНОК Ірину Іванівну – доцента каф. іноземних мов; 
6. ІЛЬЮЩЕНКО Ганну Володимирівну – доцента каф. цивільного, господарського та екологічного права; 
7. ІСАКОВУ Марію Леонідівну – доцента каф. іноземних мов; 
8. ЛЕНЯ Валентина Валентиновича – професора каф. публічного права; 
9. ЛОГІНОВУ Анастасію Олександрівну – доцента каф. конструювання, технологічної естетики і дизайну; 
10. МАРТИНЕНКА Андрія Анатолійовича – старшого викладача каф. програмного забезпечення та комп’ютерних систем; 
11. МИХАЙЛОВУ Катерину Володимирівну – юрисконсульта 1 категорії; 
12. ОКСЕНЯ Юрія Івановича – доцента каф. гірничої механіки; 
13. ПОДВІГІНУ Олену Олегівну – старшого наукового співробітника каф. гідрогеології та інженерної геології; 
14. РОМАНЮК Наталію Миколаївну – доцента каф. прикладної економіки, підприємництва та публічного управління; 
15. РУСЬКИХ Владислава Васильовича – доцента каф. гірничої інженерії та освіти; 
16. СВЄТКІНУ Олену Юріївну – зав. каф. хімії; 
17. СУДАКОВА Андрія Костянтиновича – професора каф. нафтогазової інженерії та буріння; 
18. ТАРАСОВУ Наталію Юріївну - доцента каф. філософії і педагогіки; 
19. ТЕРЕЩУКА Романа Миколайовича – доцента каф. будівництва, геотехніки і геомеханіки; 
20. УСАТЕНКО Ольгу Вікторівну – професора каф. обліку і аудиту; 
21. ШАПОВАЛА Володимира Григоровича – професора каф. будівництва, геотехніки і геомеханіки; 
22. ШЕДЛОВСЬКОГО Ігора Анатолійовича – заступника декана факультету інформаційних технологій; 
23. ШИНКАРЕНКО Наталію Валентинівну – доцента каф. маркетингу; 
58.JPG59.JPG
 медаллю - «Писаржевського Л.В.» 
1. БАРТАШЕВСЬКОГО Станіслава Євгеновича – зав. каф. транспортних систем і технологій; 
2. ЗАПАРУ Євгена Семеновича – доцента каф. інжинірингу та дизайну в машинобудуванні; 
3. ПЕВЗНЕРА Менделя Шендеровича – професора каф. фізики 
4. ПОЙМАНОВА Сергія Миколайовича – асистента каф. гірничої інженерії та освіти. 
5. СИМОНЕНКО Володимир Іванович – професор кафедри відкритих гірничих робіт; 

 медаллю - «Динника О.М.» 
1. КУЧИНА Олександра Сергійовича – зав. каф. маркшейдерії 
2. НОВИЦЬКОГО Олексія Володимировича – доцента каф. управління на транспорті 
3. ПАЦЕРУ Сергія Тихоновича – професора каф. технологій машинобудування та матеріалознавства; 
4. ПРОЦІВА Володимира Васильовича – зав. каф. технології машинобудування та матеріалознавства 
5. РУЗІНУ Марину Вікторівну – професора каф. геології та розвідки родовищ корисних копалин; 
6. САВЧУКА В’ячеслава Степановича – зав. каф. геології та розвідки родовищ корисних копалин; 
7. САЛОВА Володимира Олександровича – проф. каф. транспорт. систем і технологій 
60.JPG32.JPG
медаллю - «Терпигорєва О.М.» 
1. ЯВОРСЬКУ Олену Олександрівну – доц. каф. охорони праці та цивільної безпеки 

 медаллю - «Знак вдячності» 
1. БАБЕНКА Миколу Володимировича – асистента каф. публічного права 
2. ВОЛКОВУ Вікторію Євгенівну – професора каф. будівництва, геотехніки і геомеханіки; 
3. ГАРКУШУ Ігора Павловича – зав. каф. фізики  
4. ЗГЕРСЬКОГО Романа Анатолійовича – начальника служби внутрішнього аудиту 
5. КАЗАЧКОВСЬКОГО Миколу Миколайовича – зав. каф. електроприводу 
6. КАЧАЛОВА Ольга Юріївна – лікар вищої категорії обласного лікарського фізкультурного диспансеру. 
7. КОЖЕВНИКОВА Антона В’ячеславовича – доцента каф. інформаційних систем і технологій 
8. ПИЛИПЕНКО Ганну Миколаївну – професора кафедри туризму та економіки підприємства 
9. ПИЛИПЕНКА Юрія Івановича – зав. каф. економічної теорії та міжнародних економічних відносин 
10. ПИСКУНОВУ Інгу Геннадіївну – провідного фахівця навчального відділу 
11. ПРОКОПЕНКА Василя Івановича – проф. прикладної економіки, підприємництва та публічного управління 
12. СДВИЖКОВУ Олену Олександрівну – зав. каф. вищої математики 
13. СЧАСТНУ Ірину Юріївну – директора комбінату студентського харчування 
14. УДОВИК Ірину Михайлівну – зав. каф. програмного забезпечення та комп’ютерних систем;  

медаллю - «За відданість університету» 
1. ГНАТЕНКА Олександра Володимировича – водія 
2. ЖИЖЧЕНКА Валерія Петровича – доцента каф. філософії і педагогіки 
3. КАЗИМИРЕНКА Олексія Володимировича – ст. викладача каф. менеджменту 
4. КОРНІЄНКА Валерія Івановича – завідувача кафедри безпеки інформації та телекомунікацій 
5. КУЗЬМЕНКА Олександра Михайловича – проф. каф. гірничої інженерії та освіти. 
6. ЛЕГЕЗУ Юлію Олександрівну – професора каф. цивільного, господарського та економічного права; 
7. ЛОЖНІКОВА Олексія Володимировича – доцента каф. відкритих гірничих робіт; 
8. ЛУПАЦІЙ Любов Павлівну – завідувачку канцелярії 
9. ЛУЦЕНКО Наталію Василівну – директора культурно-освітнього центру 
10. МУХУ Олега Анатолійовича – доцента каф. охорони праці та цивільної безпеки; 
11. ПАВЛИЧЕНКА Артема Володимировича – зав. каф. екології та технологій захисту навколишнього середовища 12. ПУГАЧА Івана Івановича – доцента каф. охорони праці та цивільної безпеки 

медаллю - «За заслуги» 
1. ВВЕДЕНСЬКУ Тетяну Юріївну – завідувача кафедри перекладу 
2. ХОЛОД Регіну Матвіївну – лаборанта каф. історії та політичної теорії 

 Щиро вітаємо! 

Катерина Жабчик, ІАЦ та відеостудія «Юність»

До списку

© 2006-2021 Інформація про сайт