Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
23.12.2011

Інформація для читачів

Шановні користувачі науково-технічної бібліотеки гірничого університету! Хочемо вас проінформувати, що до абонементу художньої літератури (1/36) були передані цікаві й дуже популярні журнали «Личности» російською мовою.

 


Серія цього часопису виходить в Україні з червня 2006 р., а з 2008 р. він завойовує свою популярність і в Росії. Цей журнал є складовою мультимедійного біографічного проекту “Личности”, який був відкритий на сайті http://www.persons-info.com. ще у 1999 р. і доповнений вже у 2008 р. журналами «Личности России» та «Личности Украины».

На сторінках цього журналу ви зможете ближче познайомитись з долями видатних людей різних епох, що залишили по собі пам’ять кожен в своїй діяльності. Також часопис розкриє перед вами таємниці із життя й наших сучасників.

Читачам журналу пропонуються історико-біографічні матеріали – есе, нариси, статті, що засновані на малодоступному та архівному біографічному матеріалі. Стиль написання статей поєднує в собі простоту викладення, глибоке проникнення в життя героїв, вишуканість й літературну чистоту.

Героїв цих публікацій людство забути не може, або не хоче.

Багатьом відомим людям довелось кинути виклик долі, подолати всі перепони, перш ніж досягти своєї мети.

У журналах представлено дос’є на таких письменників, як , та інших.

В номерах цього видання ви знайдете матеріал і про талановитих художників, котрі залишили після себе шедеври світового живопису – це і Поль Гоген, Амадео Модільяні тощо.

Знайомство з політичною історією ви зможете здійснити на життєвих прикладах політичних діячів, котрі увійшли в історію, як мудрі керівники та великі реформатори, – Джона Вашингтона та Франкліна Рузвельта.

Такі відомі музиканти та актори, що покорили серця людей зі всього світу, як, наприклад, та дехто інший стануть ближчими до вас на шпальтах цього журналу. І про неперевершеного футболіста Бразілії, найвідомішого , ви дізнаєтесь майже все, знову ж таки, саме зі сторінок журналу “Личности”.

Окремим випуском цієї серії журналів вийшов номер за 2011 рік під назвою “Гид по фестивалю”, в якому представлено матеріали про перебіг ялтинського музичного фестивалю популярних виконавців, що відбувався у вересні цього року в Криму (м. Ялта) та зібрав найпопулярніших естрадних вокалістів із різних країн світу, а ведучими на ньому були . Про все, що відбувалося за лаштунками цього фесту ви дізнаєтесь, коли прочитаєте спецвипуск “Гид по фестивалю”.

Запрошуємо до знайомства та перегляду номерів журнала «Личности». Замовити його ви можете на абонементі художньої літератури науково-технічної бібліотеки НГУ.

Маємо надію, що для багатьох читачів цей журнал стане приємним відкриттям!

БібліотекаДо списку

© 2006-2021 Інформація про сайт