Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
24.09.2013

Випускникам спільної магістерської програми НГУ і Вищої банківської школи (м. Вроцлав, Польща) вручили дипломи

24 вересня у залі Вченої ради НГУ відбулось урочисте вручення дипломів випускникам спільної магістерської програми НГУ і Вищої банківської школи (ВБШ, м. Вроцлав, Польща) за спеціальностями "Управління фінансами" та "Управління проектами". Навчання за цією програмою тривало рік. Одинадцятеро студентів-економістів НГУ здобували знання як у ВБШ, так і в стінах НГУ, де для них викладали польські й українські викладачі.

– З ВБШ протягом багатьох років ми реалізуємо різні проекти, – зазначив під час вручення дипломів директор Інституту економіки (ІЕ) НГУ Олександр Шаров. – У них вже взяли участь понад 300 студентів і 100 викладачів. Спільна магістерська програма – це новий проект, по завершенню якого випускники отримують диплом європейського зразка, а разом з ним – сертифікати фірм-партнерів.

Першим випускникам програми провідних ВНЗ України і Польщі дипломи вручив ректор ВБШ Стефан Форліч, який приїхав до Національного гірничого університету зі своїми колегами. Він привітав молодь з отриманням міжнародного документу, який свідчить про проходження навчання у ВБШ і відкриває широкі можливості для тих, хто має його.

За словами випускників програми, під час навчання приємно було відчувати тепле ставлення викладачів з Польщі, бажання фахівців НГУ і ВБШ дати теоретичні і практичні знання, які роблять зі студента справжнього професіонала. Сьогодні всі одинадцять учасників «першої ластівки» країн-сусідів успішно працевлаштовані і мають перспективу здійснення своїх мрій і власних проектів у Європі.

Наталія Андрющенко, ІАЦ НГУ


До списку

© 2006-2021 Інформація про сайт