Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
11.07.2013

НГУ отримав унікальне право навчати за міжнародними програмами Лондонського Університету

НГУ – єдиний ВНЗ на Україні, що отримав унікальне право навчати студентів за міжнародними програмами Лондонського Університету. Наразі розпочатий процес отримання статусу Визнаного Центру. Навчання планується розпочати восени 2014 року.

british-flag-300x214.gif

З будь-яких питань звертайтесь до відділу міжнародних освітніх проектів (5/24) або за телефонами:

096-238-44-92 Марина Сергіївна Пашкевич

066-370-63-48 Тетяна Вікторівна Тертичко

e-mail: paskevichm@nmu.org.ua

Лист щодо визнання акредитації НГУ закладом-партнером від голови Академічного комітету  Міжнародної академії Лондонського університету  Джонатана Кідда:


Міжнародні програми Лондонського університету, корпус Стюарту, Рассел скв., 32, Лондон

Професору Геннадію Півняку

ректору Національного гірничого університету

26 червня 2013 року

Шановний професоре Півняк!

Як голова Академічного комітету Міжнародної академії Лондонського університету я з радістю підтверджую, що Лондонський університет затвердив заявку вашого навчального закладу стосовно початку процесу визнання в якості акредитованого закладу-партнера.

Ваш заявка була розглянута та затверджена комітетом з питань стосунків із закладами-партнерами. Згодом це рішення було підтримано Академічним комітетом Міжнародної академії Лондонського університету та Радою Міжнародної академії Лондонського університету.

Ваш навчальний заклад розпочав процес визнання за наступною програмою:

- бакалавр з Бізнес адміністрування

Підтримка даної програми в Україні відбуватиметься за адресою:

- пр. К. Маркса, 19, Дніпропетровськ, Україна.

Тепер, коли ви почали процес визнання, ви будете отримувати постійну підтримку та кураторство від співробітників відповідних коледжів ЛУ та від Міжнародної академії Лондонського університету. Ви також матимете доступ до широкого спектру ресурсів та матеріалів.

Коли ваші студенти продемонструють успішні результати у навчанні за Міжнародними програмами, ви зможете подати заявку на остаточне визнання. В разі його отримання ви приєднаєтеся до ексклюзивної мережі навчальних закладів, що визнані такими, які можуть надавати підтримку та навчання за Міжнародними програмами Лондонського університету.

Таке співробітництво залучить обидві наші організації до тісної співпраці для того, щоб наші студенти отримали переваги із збагачення навчального досвіду. З нетерпінням чекаю до взаємовигідних стосунків на наступні роки.

З повагою,

Професор Джонатан Кідд,

декан, Міжнародні програми Лондонського університету


До списку

© 2006-2021 Інформація про сайт