Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
27.06.2013

Подвійний захист дисертації в НГУ (Україна-Німеччина)

26 червня 2013 року в НГУ відбувся захист кандидатської дисертації наукового співробітника кафедри відкритих гірничих робіт (ВГР) Володимира Літучого , яка присвячена удосконаленню технологічних рішень щодо зменшення порушень земель при відкритій розробці горизонтальних родовищ корисних копалин. Ця проблема актуальна як у плані економічного критерію вибору раціонального варіанту розкриття і напрямку розвитку фронту гірничих робіт,так і в екологічному аспекті. Така тематика цікавить не тільки українських фахівців, а й наших німецьких колег.

Дружнім тандемом працювали з дисертантом доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри ВГР НГУ Ілля Гуменик та доктор-інженер, професор, директор Інституту гірничої справи та спеціального будівництва ТУ «Фрайберзька гірнича академія» Карстен Дребенштедт. До речі, К. Дребенштедт на захист дисертації Володимира Літучого спеціально прилетів з Німеччини на кілька годин.

Тож перший успішний захист відбувся у стінах рідного ВНЗ, а наступний (англійською мовою) передбачається у жовтні в Німеччині.


До списку

© 2006-2021 Інформація про сайт