Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
19.06.2013

У гірничому гаряча пора – захист дипломних проектів

Як і чому навчилися студенти за кілька років у стінах обраного ними Національного гірничого університету – засвідчують у ці хвилюючі дні захисти випускниками дипломних проектів.

Океанські хвилі переживань, радісні вигуки після захисту линуть коридорами старовинного першого корпусу, зокрема, біля кафедри гідрогеології та інженерної геології.

Вже щасливими після успішного захисту дипломних проектів почуваються майбутні гідрогеологи Юлія Мошенець (гр.РГ-08-2) і Сергій Тимохін (РГ-08-1).

Дружня група майбутніх шахтобудівників обговорює разом з доцентом кафедри будівництва і геомеханіки Олексієм Євгеновичем Григор'євим результати захисту. 

Володимир Жарков, староста групи ГБ-08-1, представник групи ДТЕК-3, напружено працював над темою дипломного проекту щодо проведення 1104 бортового штреку із застосуванням анкерних технологій на шахті «Дніпровська» ПАТ ДТЕК «Павлоградвугілля», яку замовило керівництво шахти. Безперечно, задоволені своїм підопічним керівники дипломного проекту доцент В.В. Коваленко і заступник головного інженера шахти «Дніпровська» Є.Ю. Ольховський. Разом з Володимиром цього дня також на відмінно захистив магістерську роботу на тему «Закономірності деформування шаруватого породного масиву в околицях горизонтальної виробки у умовах ВСП шахти «Першотравенська» ПАТ ДТЕК «Павлоградвугілля» Олексій Миколута, який теж навчався в групі ДТЕК-3 і має гарантію забезпечення робочим місцем.

Учасники університетського конкурсу «Кращий випускник-2013» зустрілися з ректором НГУ академіком НАН України Геннадієм Півняком. Переможцями у номінації "За палке стремління до знань" стали Тетяна Тітова (гр. ЮП-08-1с) і Євген Козій (РР-08-1м). А в номінації «За активну життєву позицію» перемогли Артем Антощенко (ПБ-08-1), Микола Ломськов (ГІ-08-5с) та Катерина Серокліна (МО-12с). Раді нагоді  сфотографуватися напам’ять з ректором Сергій Десятерик, Анастасія Зайченко, Юлія Харламова, Дмитро Богач і Євген Любимцев. 

ІАЦ НГУ


До списку

© 2006-2021 Інформація про сайт