Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
29.04.2013

Після напружених державних іспитів випускникам ДГТ НГУ урочисто вручили дипломи

Нещодавно в урочистій обстановці 42 випускники Докучаєвського гірничого технікуму Національного гірничого університету (ДГТ НГУ) отримали дипломи про вищу освіту.

ДГТ НГУ є державним вищим навчальним закладом освіти першого рівня акредитації, здійснює підготовку молодших спеціалістів. Був заснований у 1953 році Міністерством вищої освіти СРСР за наказом № 24 на підставі розпорядження Ради Міністрів СРСР від 13 січня 1953 року за № 804. З 2005 року ввійшов до структури НГУ, що дозволило випускникам техникуму отримувати вищу освіту за прискореною програмою і за всіма спеціальностями, які є тут. Підготовка спеціалістів може здійснюватися як на базі НГУ в місті Дніпропетровську, так і на базі ДГТ.

Це третій випуск спеціалістів ДГТ у стінах НГУ. Перший проректор НГУ професор П.І. Пілов, який виступив з вітальним словом і вручив дипломи, розповів, що випуск унікальний, бо навчалися студенти-заочники на базі ДГТ, а дисципліни викладали їм професори й викладачі з НГУ, які спеціально були відряджені до Докучаєвська. Особливо вигідний такий варіант навчання для робітничої молоді, бо їй не треба їздити на сесії й екзамени до Дніпропетровська і таким чином можна суттєво зекономити власні кошти і час. Також професор Пілов зазначив, що дана форма навчання була запропонована директором ДГТ В.В. Кустовим і цілком виправдала себе.

У своїй промові перший проректор НГУ П.І. Пілов підкреслив, що всі сили, знання і професіоналізм професорсько-викладацького складу НГУ спрямовані на те, аби його випускники були найкращими — високопрофесійними фахівцями своєї справи, майбутньою українською елітою. Також він відзначив, що НГУ по праву є флагманом науки в Україні, ініціатором багатьох плідних починань та звершень. Останні роки діяльності університету вирізняються особливо активною і плідною науково-дослідною та навчально-методичною роботою.

Директор ДГТ В.В. Кустов у зверненні до присутніх привітав випускників ДГТ НГУ із захистом дипломних робіт і закінченням навчання. Він подякував ректору НГУ академіку НАН України Г.Г.Півняку і кафедрам-учасникам проекту, без дієвості яких навчання робітничої молоді без відриву від виробництва не здійснилося б. В.В.Кустов також зауважив, що спеціалістам зі спеціальності «Збагачення корисних копалин» та інженерам-дослідникам за спеціальністю «Розробка родовищ та добування корисних копалин» , які сьогодні отримали дипломи, тепер комфортніше буде на ринку праці, бо диплом НГУ — це шлях до успішної кар’єри. Директор ДГТ також повідомив, що наступна група за цією ж формою навчання вже набрана і буде майже вдвічі більша за чисельністю.

Валентина Шабетя, ІАЦ НГУ 


До списку

© 2006-2021 Інформація про сайт