Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
26.04.2013

Куточок тиші в своєму серці

До чого б тільки не доторкнувся у цьому житті: навчання, праці, творчості, – найперше, щоб досягти якогось результату, необхідно мати бажання. А тоді вже прийде і натхнення і запалає у душі особливий вогник радості. Саме так розповідають про свої захоплення наші талановиті колеги, яким подобається прикрашати світ виробами своїх власних рук.

Пробудити почуття прекрасного в студентах – основне завдання педагога. Саме на це й спрямована робота Центру естетичного розвитку при кафедрі філософії НГУ. Тож і проводяться тут регулярно заходи такого плану. Зокрема, 23 квітня викладач кафедри Тетяна Володимирівна Журавльова зібрала в Центрі співробітників з різних відділів, які мають , як говорять, хобі: вишивають, малюють. Приміром, інженер АГЧ Ірина Піндич провела для студентів майстер-клас з виготовлення ляльок Тільда, які є сьогодні одним із джерел натхнення для жіночих рук. Ірина розповіла свою власну історію звернення до такого виду мистецтва; про те, як мріяла мати доньку, а народила двох синочків. І свою мрію втілила в цих ляльках Тільда, ніжних і м’якеньких, з якими люблять засинати діти. А дорослі знаходять в них особливий шарм-стиль. Ось так Ірина, крім інженерної посади, знайшла свою улюблену справу для душі. А після занять кілька дівчат підходять, аби запитати, як це можна самим зробити.

Так натхненно розповідати про свої вишивані різнопланові картини дрібнюсіньким хрестиком, як це робить Тетяна Володимирівна – це величезний талант і любов! «Люблю кожен хрестик, відчуваю його красу і силу. В той момент, коли у тиші вишиваю його на тканині, ніби створюється новий світ, інший простір-вимір,бо ж і наш земний світ Бог творив у тиші». І кілька хвилин тому відсторонені, зачаровано дивлять на неї студенти, в їх очах виникають іскринки зацікавленості.

Того дня студенти мали можливість помилуватися чудовими вишивками бісером касира Наталі Корінь, оригінальними виробами у стилі декупаж Анжели Склярової, романтичними малюнками дизайнера РВК Олени Алхімової.

IMG_2343.jp

Щасливі часу не спостерігають. Ось так і люди, які знаходять спосіб самовиявлення у рукоділлі. І як важливо, коли на твоєму шляху знаходяться такі вчителі, як Тетяна Володимирівна Журавльова, яка любить оточуючий світ і ділиться радістю творчості з молодими людьми, котрим так важко сьогодні заглянути в себе й віднайти той куточок тиші в своєму серці,з якого народжується радість.

ІАЦ НГУ


До списку

© 2006-2021 Інформація про сайт