Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
29.04.2013

Проект «Enjoy the World» - міжнародна програма обміну від AIESEC

Стажування дозволяє не лише отримати нові знання та навички, підвищити рівень володіння англійською мовою, поринути у нову культуру та подорожувати, а й краще пізнати себе, розвинути особистісні якості та виховувати в собі лідера.

AIESEC —це міжнародна молодіжна, некомерційна, неполітична, незалежна організація, повністю керована студентами і недавніми випускниками з метою розкриття та розвитку лідерського та професійного потенціалу молоді для внесення позитивного внеску у суспільство.

Однією з можливостей AIESEC є міжнародна програма обміну, яка представляє собою участь у соціальних проектах AIESEC або інших громадських організаціях, що пов'язана з широким колом питань розвитку суспільства.

Програма полягає в короткостроковому обміні, під час якого ви будете мати змогу познайомитися зі студентами приймаючої країни, роботою навчальних закладів, в яких молодь як учасник програми проводить тренінги на різні соціальні теми або розповідають про свою країну. Стажування розраховані на студентів, які зацікавлені у вивченні та практиці англійської мови. Безперечно, корисними ці стажування будуть для майбутніх філологів, економістів, менеджерів, юристів.

Міжнародна програма обміну AIESEC дає тобі змогу подорожувати, отримувати новий досвід, та покращувати свій рівень англійської мови, культурної обізнаності та адаптивності. Також протягом програми ви можете познайомитися з новими цікавими людьми з усього світу. Країни, які більше всього відвідують українські студенти: Китай, Індія, Бразилія, Польща, Венгрія, Росія.

Умови програм:

Під час міжнародної програми обміну, тривалістю у 6-8 тижнів, вам надають місце проживання та в багатьох країнах харчування.

Вимоги щодо участі у міжнародній програмі обміну:

- вік 18-28 років;

- студент 1-6 курсу денної або заочної форми навчання, випускник або молодий спеціаліст;

- рівень англійської мови не нижче середнього;

- наявність закордонного паспорту.

Набір на літню міжнародну програму обміну: 1 квітня – 14 липня 2013 року.

Анкету на участь у міжнародній програмі ви завжди можете знайти на сайті ua.join-aiesec.com.

Етапи відбору:

- Заповнити анкету на ua.join-aiesec.com;

- Пройти співбесіду з представником AIESEC у твоєму місті;

- Підписання договору;

- Підбір програми;

- Співбесіда із AIESEC країни проекту, який ви оберете.

Це стажування обов’язково змінить твоє життя, твоє сприйняття світу, розуміння того, що ти вартий більшого, адже програма обміну націлена на розвиток особистісних та професійних якостей молоді.

Тетяна Пивоварова, студентка групи ЕК-12-1 


До списку

© 2006-2021 Інформація про сайт