Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
06.12.2011

«Дякую!»

Олександр Карасьов один із багатьох студентів, які цього року вступили до Національного Гірничого Університету.  Але його історія зовсім незвичайна – він провів дитинство у «Дніпропетровському будинку- інтернаті для дітей з вродженими та набутими фізичними вадами», потім вступив до технікуму, а тепер нарешті реалізував свою мрію і став студентом.

 

Хлопець вчить своїм прикладом не здаватися та бачити позитив у всьому. За його словами, варто завжди бути усміхненим і позитивним, тоді і в житті все буде добре.

 

Для Олександра вступ до університету - важлива подія. Тому він вирішив навіть написати листа для ректора  - просто від серця, щиро подякувати Геннадію Григоровичу за можливість навчатися тут. Цей лист не залишив байдужим не тільки ректора, але і кожного, хто чув цю історію:

«Я, Карасьов Олександр Ігорович, з відкритим серцем хочу подякувати Вам за те, що Ви надали мені можливість навчатися на бюджеті, і саме в цьому вищому навчальному закладі НГУ. Я можу впевнено сказати, що саме тут я хочу здобути вищу освіту. Мені дуже подобається Мій Університет і багато тих людей, які замінюють мені рідних. У житті багато буде труднощів, але я потрохи намагаюся подолати їх та завжди йду тільки вперед! Бажаю Вам всіх благ у Вашій роботі, багато яскравих, щасливих моментів і всього найкращого!»

А тепер хлопець навчається, мріє подорожувати, вивчати іноземні мови, знайти себе та просто відкривати життя з усіма його барвами.

 Детальніше про Олександра Карасьова читайте в газеті «Студент»


До списку

© 2006-2021 Інформація про сайт