Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
04.04.2013

П'ятий Всеукраїнський соціальний конкурс "Мрії збуваються"

З метою виявлення та підтримки талановитої молоді Міністерство освіти і науки України спільно з ТОВ "О ДВА" продовжує проведення Всеукраїнського соціального конкурсу "Мрії збуваються" для студентів і аспірантів ВНЗ України ІІІ-ІV рівнів акредитації незалежно від форм власності та навчання.


Конкурс проходитиме з лютого по травень 2013 рокуу три етапи: реєстраційний, всеукраїнське голосування на сайті, фінал. Для участі у конкурсі, який передбачає подання письмових робіт, студенту необхідно до 30 квітня 2013 року заповнити реєстраційну форму та анкету учасника на сайті проекту http://ideax-nescafe.com.ua та заявку на участь у конкурсі.

За результатами конкурсу визначаються переможці, які будуть запрошені до м. Києва на Фінал, що відбудеться 28 травня у форматі ТВ-передачі. Переможців у трьох номінаціях (соціально-відповідальний, комерційний і творчий проекти) буде нагороджено грошовою премією у розмірі 100 000 грн. на реалізацію своєї мрії.

Організацію фіналу та витрати на призовий фонд конкурсу, проїзд і проживання переможців бере на себе ТОВ "О ДВА".

З приводу належного оформлення заявок на участь у змаганні, а також для отримання іншої інформації стосовно конкурсу звертатися за телефонами:

(044) 591-28-48, ТОВ "О ДВА" - координатор проекту Видиборець Олена Вікторіва, (044) 248-19-21, Інститут інноваційних технологій і змісту освіти (відділ наукової та творчої роботи студентів) – Журавльова Наталія Василівна, Кириченко Катерина Ігорівна.


До списку

© 2006-2021 Інформація про сайт