Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
25.03.2013

Чотирнадцять китайських інженерів пройшли підготовку на курсах підвищення кваліфікації в НГУ

Китайська Державна корпорація ядерної промисловості направила в НГУ своїх інженерно-технічних працівників, аби вони дізналися від фахівців гірничого про останні світові напрацювання у технологіях буріння геотехнологічних свердловин і видобутку уранових руд.

Іноземці перебували в Україні два тижні, прослухали дисципліни курсів: технології, бурове обладнання та інструмент для буріння геотехнологічних свердловин;технології видобутку уранових руд.

Під час курсів гостей ознайомили з технологічним комплексом шахти Державного підприємства «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» (СхідГЗК), влаштували екскурсію до Ялти.

Після завершення навчання в урочистій обстановці китайським курсантам проректор з міжнародних зв’язків Олександр Шашенко вручив відповідні сертифікати.

Щиро привітав іноземних колег та висловив побажання щодо подальшого продовження співпраці у сфері навчання професор Олександр Давиденко.

Доцент кафедри підземної розробки корисних копалин Олег Хоменко зазначив, що подібне спілкування корисне не лише з точки зору професійного зростання китайських інженерів, воно розширює і нашу обізнаність у сфері завдань, які можуть вирішувати фахівці НГУ в різних куточках світу.

Китайські представники в особі голови відділу виробничого плану ТОВ «Уранова компанія Цуйчжоу провінції Чжецзян ГККЯП» Чжоу Юйшен подякував всім викладачам за доступно поданий матеріал, який допоможе одній з найважливіших китайських галузей виробництва розвиватися і вийти на новий рівень. Він також відзначив українську гостинність і щирий прийом, які викликають бажання знову повернутися в нашу країну.


До списку

© 2006-2021 Інформація про сайт