Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
01.03.2013

Мала Академія Наук і Національний гірничий університет плекають юні таланти

Мала Академія Наук України існує вже 30 років. У 2012-2013 навчальному році вона заручилась підтримкою НГУ в особі ректора академіка НАН України Г.Г.Півняка. У грудні 2012 і в січні 2013 року на базі НГУ проводилися сесії для слухачів МАН з таких секцій як фізика, астрономія, математика, економіка, комп’ютерні і технічні науки, науки про Землю. У лютому 2013 року проводився ІІ етап (обласний) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт слухачів МАН.

НГУ надав Малій Академії Наук аудиторний фонд та можливість залучення до співпраці професорсько-викладацький склад. Для урочистого нагородження переможців ІІ (обласного) етапу було надано актові залу. У співпраці з МАН активну участь беруть і викладачі НГУ, зокрема професор К.С. Заболотній є членом журі технічної секції, проректор Ю.Т. Хоменко – головою журі геологічної секції.

Переможці ІІ обласного етапу вже найближчим часом будуть представляти Дніпропетровську область на Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт у Києві. Переможцям ІІІ етапу (Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт) за І призове місце надаються 50 додаткових балів до загальної кількості балів атестату, за ІІ призове місце - 40 балів та за ІІІ – 30 балів за умови вступу на ті спеціальності, за якими проводилися наукові дослідження. Переможці та призери ІІ етапу (обласного) отримують іменні стипендії протягом травня-грудня і оцінку 12 балів з навчальної дисципліни, з якої писали контрольну роботу під час другого (обласного) етапу і звільняються від Державної підсумкової атестації з даного предмету.

Керівництво МАН в особі Н.В. Тягло висловлює щирі слова вдячності ректору Г. Г. Півняку та проректору Ю.Т. Хоменку за допомогу в проведенні ІІ (обласного) етапу МАН України і сподівається на плідну співпрацю в майбутньому.


До списку

© 2006-2021 Інформація про сайт