Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
26.02.2013

Представники Canadian College та Niagara College зустрінуться зі студентами НГУ

27 лютого о 13:00 в Національному гірничому університеті (1/ауд.87) пройде зустріч студентів НГУ з представниками Canadian College та Niagara College: маркетологом міжнародного відділу по Східній Європі та Росії Мілою Луговською та менеджером міжнародного відділу Девідом Оанісіа.

Презентації закордонних коледжів нададуть можливість студентам НГУ ознайомитися з передовою програмою дистанційного вивчення англійської мови SMRT, програмами післядипломного навчання та стажування, перспективами працевлаштування після закінчення ВУЗів, тощо.


Довідка:

Canadian College – міжнародна мовна школа, розташована в діловому центрі Ванкуверу, заснована в 1991 році. Вона пропонує широкий спектр мовних та професійних програм протягом всього року. На сьогоднішній день школа презентує нову програму SMRT ENGLISH – заняття без книжок та зошитів, за останніми новітніми технологіями з використанням комп’ютерів. На заняттях студенти працюють в системі Google docs, а також з використанням YOUTUBE, TED TALKS, WIKIPEDIA тощо.


Niagara Collegeзаснований більше 45 років, є лідером у галузі освіти та одним з найбільш провідних коледжів Канади. Щороку більше 10 000 студентів, у тому числі 1000 іноземних студентів з 70 країн світу, стають випускниками коледжу, який пропонує захоплюючі та динамічні програми навчання, що надають гарантовану допомогу в досягненні успіхів у обраних професійних сферах. Освіта в Niagara Collegeпропонує більше 100 програм бакалавріату, дипломного та післядипломного навчання.До списку

© 2006-2021 Інформація про сайт