Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
25.12.2014

Спільний освітній проект DAAD «Біотехнології в гірництві – інтеграції нових технологій в освітню практику»

Національний гірничий університет спільно з ТУ «Фрайберзька гірнича академія» отримали грант DAAD в рамках програми професійно пов’язаного партнерства з університетами країн, що розвиваються.

Спільний освітній проект «Біотехнології в гірництві – інтеграції нових технологій в освітню практику» стартує з 1 січня 2015 року і протягом 2015 – 2018 років.

В рамках проекту планується впровадити в навчальні плани НГУ 6 навчальних курсів з біомайнінгу і біотехнологій навколишнього середовища у навчальні програми НГУ за вибором студента для напрямів підготовки «Екологія та охорона навколишнього середовища», «Гірництво» та «Геологія»:

Крім того, в НГУ планується започаткувати спеціалізовану лабораторію з фітомайнінгу, тренінги з лабораторних робіт для студентів тривалістю один місяць на базі ТУ «ФГА» у 2015 і 2016 роках, здійснення подвійного керівництва магістерськими дипломними роботами, організація загальної конференції (англійською мовою) з біотехнологій для студентів і молодих вчених тощо.

Координаторами від ТУ «ФГА» є професори Герман Хейльмеєр і Майкл Шльоман, від НГУ – доценти Ірина Клімкіна і Олександр Ковров.

В довгостроковій перспективі впровадження в НГУ вищезазначених навчальних курсів в галузі гірничодобувних біотехнології сприятиме підготовці висококваліфікованих фахівців гірничої справи, інтеграції інноваційних технологій в галузі видобутку та переробки корисних копалин, екологізації процесів гірничого виробництва.


До списку

© 2006-2021 Інформація про сайт