Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
24.12.2014

Виробничники запрошують до співпраці науковців НГУ

Представники ПАТ «Запорізький залізорудний комбінат» учора , 23 грудня, завітали до нашого університету з діловою пропозицією.

Підприємство «Запорізький залізорудний комбінат» спеціалізуєтьтся на розробці Південно-Білозірського и Переверзевського залізозорудних родовищ Білозірського залізорудного району та на виробництві товарної залізної руди. Видобуток сировини проводиться у дуже складних гідрогеологічних умовах, але вона має найбільший в Україні рівень вмісту заліза (58-66%). Основними акціонерами ПАТ є словацька група Minerfin, ОАТ «Запоріжсталь» і чешська KSK Consulting. Продукція реалізується на внутрішньому ринке та експортується в Чехію, Словаччину, Польщу й Австрію. 

У зв’язку з розвитком нових потужностей ПАТ «ЗЗРК» відповідно з’являється необхідність у нових технологіях. На ознайомчій зустрічі з ректором НГУ, академіком НАН України Геннадієм Півняком і провідними науковцями університету технічний директор залізорудного комбінату Сергій Полторащенко, головний енергетик Дмитро Башинський (до речі, випускник НГУ) та головний механік Володимир Новик дали характеристику підприємству і, зокрема, визначили напрямки співпраці. Наголосили на тому, що мають потребу у допомозі з боку наших науковців у галузі підземного будівництва, удосконалення безпеки видобутку. Чимале поле діяльності можуть знайти наукові розробки з енергетики і механіки. Обидві сторони виявили бажання до подальшої співпраці.

ІАЦ НГУ,

фото Володимира Корінного (відеостудія "Юність" НГУ) 


До списку

© 2006-2021 Інформація про сайт