Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
03.12.2014

Візит делегації Національного гірничого університету до технічних університетів Казахстану

З 10 по 27 листопада делегація Національного гірничого університету у складі проректора з міжнародних зв’язків Олександра Шашенка і начальника міжнародних зв’язків Олександра Коврова на запрошення ректора Ж. Адилова відвідала Казахський національний технічний університет ім. К.І. Сатпаєва (м. Алмати, Республіка Казахстан). У ході візиту професор О.М, Шашенко прочитав курс лекцій магістрантам та докторантам, проводилися консультації для професорсько-викладацького складу Гірничо-металургійного інституту КазНТУ. У перспективі визначено напрямки подальшого розвитку двостороннього співробітництва між НГУ та КазНТУ у сфері наукових досліджень та програм мобільності для студентів і аспірантів.

Під час ділових і робочих зустрічей, на семінарах і засіданнях у Казахському національному університеті ім. Аль-Фарабі та Центрально-Азіатському університеті Національного гірничого університету на кафедрах відкритих гірничих робіт, маркшейдерської справи та геодезії КазНТУ Національний гірничий університет презентував свої наукові та методичні досягнення.

Нові ділові контакти з керівництвом та професорами Казахського національного університету імені Аль-Фарабі (КазНУ) також спрямовані на співробітництва з НГУ стосовно програм академічної мобільності та наукових досліджень в галузі сучасних нанотехнологій, стійкого розвитку територій, використання сучасних чисельних методів у моделюванні геотехнічних та геомеханічних процесів. Не менш важливо, що візит посприяв домовленості щодо участі КазНТУ у спільному міжнародному проекті «Еразмус+».

Наші науковці підписали угоду і з Центрально-Азіатським університетом (ЦАУ), співробітництво з яким є перспективним для науково-дослідницької та міжнародної діяльності НГУ.

Матимемо надію, що співпраця з казахськими університетами продовжуватиметься, зважаючи на зацікавленість обох сторін.

ІАЦ НГУ

До списку

© 2006-2021 Інформація про сайт