Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
01.12.2014

Студенти НГУ мають акторські таланти!

У Національному гірничому університеті студенти не тільки успішно опановують складні спеціальності, а й знаходять час на творчі проекти. Зокрема, в Центрі культури української мови ім. О.Гончара проходять цікаві заходи, мета яких – розвивати у студентів творчий підхід до вивчення української мови та літератури.

В останній навчальний день осені тут пройшов черговий цікавий захід – студенти втілювали в образах своє бачення класичних творів Івана Котляревського – «Енеїда», «Наталка Полтавка» та «Москаль-чарівник».

Усі інсценізації були нетипові й самобутні. Хтось робив ставку на традиційну класику, а деякі учасники перенесли героїв «Наталки Полтавки» у сучасний Дніпропетровськ. Але кожна постановка була дуже цікава – студенти продемонстрували не тільки знання класичних творів, але і серйозну драматичну та комедійну гру!

Як в кожному змаганні, є переможці і переможені. Хоча тут переможених не було – всі учасники отримали заохочувальні призи та щирі оплески глядачів. 

Суворе і справедливе журі у складі актора Дніпропетровського академічного українського музично-драматичного театру ім.Т.Г.Шевченка Олександра Пасєки, редактора інформаційно – аналітичного центру НГУ Дарини Бутко та доцента кафедри історії та політичної теорії Михайла Зєнкіна визначили лідерів у номінаціях:

«Оригінальна ідея та її інсценізація» - студенти групи ГРб-14-4 за інсценізацію «Наталки Полтавки»

У номінації «Музична вистава» - студенти групи ГРг-14-6 за інсценізацію «Наталки Полтавки»

Номінація «За артистизм» - Іван Безп’ятий (ЕОг-14-1) за виконання ролі Виборного та Максим Гармаш (ГКгр-14-1) за виконання ролі Финтика

Додатково відзначені журі: Сергій Красовський (ЕОг-14-1) за роль Возного, Вікторія Левченко (ГРб-14-4) за роль Терпилихи, Наталя Сенкевич (ГКгр-14-1) за роль Тетяни, Анастасія Хархадінова (ГрбС-14-2) за роль Зевса.


ІАЦ НГУ, фото Станіслава Мардаровського (відеостудія «Юність» НГУ)


До списку

© 2006-2021 Інформація про сайт