Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
27.11.2014

Обговорили проблеми енергозбереження

За ініціативою Центру інноваційного розвитку та Центру енергозбереження і менеджменту НГУ в нашому университеті відбулася зустріч студентів, викладачів та наукових працівників з директором Енергетичного агентства Бостьяном Крайнцем (м. Веленьє, Словенія), який є експертом компанії GIZ (Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit – Німецьке товариство міжнародного співробітництва в галузі енергоефективності та енергозбереження.

Зокрема, обговорювались напрямки розвитку і складності вирішення проблем енергозбереження у Європі, використання відновлюваних і альтернативних джерел енергії. Пан Б. Крайнц надав інформацію, що характеризує ситуацію на ринку енергоресурсів й зупинився на європейскому досвіді у цій галузі. Він детально відповів на запитання аудиторії.

До речі,зазначимо, що у відповідності з основним принципом НГУ – працювати відповідно часу – в нашому ВНЗ проводиться необхідна до потреб ринку підготовка спеціалістів з енергоаудиту, а також відновлюваних й альтернативних джерел енергії.

Тетяна Чумаченко

Фото Володимира Корінного


До списку

© 2006-2021 Інформація про сайт