Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
20.11.2014

Без співробітництва не може бути безпеки

На кафедрі історії та політичної теорії НГУ з дружнім неофіційним візитом побувала група представників Організації з безпеки та співробітництва в Європі (Спеціальна спостережна місія в Україні, ОБСЄ). Зі співробітниками місії зустрілися і мали досить тривалу розмову завідувач кафедри історії та політичної теорії професор Віктор Пушкін і викладачі історії й політології доценти Геннадій Первий, Богдан Галь і Дмитро Колісник.

Керівник групи ОБСЄ спостерігач Юозас «Джоу» Казлас роздав співбесідникам інформаційні буклети місії і ознайомив присутніх з її функціями в Україні. Зокрема, він зазначив, що ОБСЄ як найбільша регіональна організація у світі, що займається питаннями безпеки, вирішила надати підтримку нашій країні. Спостерігачі організації не тільки пишуть звіти про ситуацію в Україні, але й зустрічаються і розмовляють з представниками громадянського суспільства, етнічних і релігійних груп, місцевих громад та органів місцевого самоврядування.

Професор Віктор Пушкін ознайомив представників місії з роботою кафедри і її підрозділів, зокрема, Інститутом гуманітарних проблем НГУ і вручив главі групи один з номерів всеукраїнського видання, яке готує до друку кафедра, - «Гуманітарний журнал».

Юозас «Джоу» Казлас зацікавився широким спектром роботи кафедри і запропонував напрями співробітництва, які могли б зацікавити обидві сторони. Наприклад, Юозас «Джоу» Казласміг би посприяти, аби до НГУ приїхали лектори ОБСЄ і прочитали студентам дніпропетровських ВНЗ низку лекцій на хвилюючі наше суспільство проблеми. Також він запропонував інші форми гуманітарного співробітництва з НГУ. Сторони домовилися про подальше співробітництво. 

ІАЦ НГУ, фото Сергія Подрєза (відеострудія "Юність" НГУ)


До списку

© 2006-2021 Інформація про сайт