Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
17.11.2014

В НГУ пройшов авторський семінар Юрія Цинмана, присвячений створенню ювелірних виробів.

13 листопада стартувала серія майстер-класів під загальною назвою «Дорогоцінні камені. Людина. Творчість». Відомий у Дніпропетровську і в Україні ювелір-аматор Юрій Цинман провів у Національному гірничому університеті свій авторський семінар, присвячений створенню ювелірних виробів. Він розповів, як приходить той чи інший художній образ, як часом ювелір шукає камінь для виконання роботи, а часом – камінь сам підказує сюжет композиції. Багато в чому наснага навіяна красою навколишнього світу – будь-то празька бруківка, Орільські плавні або глухе полтавське село.

Вироби і передають цю досконалість – природи, жіночої краси, відомих художніх творів.

Автор підкреслює, що не працює на замовлення. Ювелірні вироби – його хобі. Створення виробу може займати значний період часу, інколи понад рік. Головне – передати свій задум. І присутні на семінарі могли зрозуміти цей задум, не тільки побачивши вироби на екрані під час презентації, а й узявши їх до своїх рук. Кожен виріб – немов маленький шедевр, кожен має свою унікальну історію створення, і для кожного – своя неповторна коробочка: чи то стилізований сундучок, чи то пенал, чи шкатулочка.

20 листопада пройде авторський семінар Світлани Іванової «Пошук творчої ідеї: і де їх брати?», а 27 листопада – спільний семінар Юрія Цинмана і Світлани Іванової «Дизайн, мода й камені: не заморочуємося».

Місце проведення семінарів – Національний гірничий університет, ауд. 7/305, час – 14.30.

Запрошуємо всіх, кому це цікаво.

Інформація надана колективами Гемцентра і науково-навчального центру «Бізнес-інкубатор НГУ»


До списку

© 2006-2021 Інформація про сайт